Гранти. Конкурси. Тренінги

.

Создан портал с самой большой базой международных грантов

Официальный портал координации международной помощи создан Министерством экономического развития и торговли.

Openaid.gov.ua — это официальный портал координации международной /Files/images/dlya_razdelov/ГРАНТЫ.jpg помощи в Украине, созданный Министерством экономического развития и торговли. Портал содержит самую большую в Украине базу данных по грантам международных организаций. Его разработка осуществлялась за счет донорских средств.

Цель портала — обеспечить свободный доступ к огромному количеству информации о международных проектах. Он должен стать web-платформой для публичного и прозрачного обмена информацией между стейкхолдерами: донорами (международными организациями, Евросоюзом, Организацией экономического сотрудничества и развития), бенефициарами (государственными органами исполнительной власти), реципиентами (государственными органами и организациями, НГО, частными компаниями, гражданами), исполнителями (международными компаниями, организациями, украинскими частными компаниями).

.

Програма «Малі гранти на підтримку культурних та освітніх проектів» 2017 року

/Files/images/vebliografiya/7667ec92c703a807a4e662a065644ab41450378692_resized.jpg Посольство США в Києві оголошує конкурс на Програму «Малі гранти на підтримку культурних та освітніх проектів» на 2016 – 2017 роки. Залежно від наявності коштів, Посольство США надаватиме малі гранти, про які піде мова нижче, українським та американським організаціям, що мають статус недержавних і неприбуткових, а також фізичним особам.

Програма має на меті висвітлювати зв’язкі між Сполученими Штатами та Україною, зміцнювати двосторонні відносини та взаєморозуміння між людьми двох країн за допомогою культурних, мистецьких та освітніх програм.

Тематичні пріоритети і вимоги програми детально описані тут.

.

20 САЙТІВ ДЛЯ ПОШУКУ МІЖНАРОДНИХ ПРОГРАМ, ВОЛОНТЕРСТВ, ГРАНТІВ, КОНКУРСІВ ТА РОБОТИ

/Files/images/professii/гранд.jpg Якщо хтось все ще вважає, що поїхати за кордон майже задарма, вчитися там чи знайти бажану роботу неможливо, – ви просто ліниві. Ми живемо в той час, коли можливості валяються просто під ногами, але ж звісно потрібно трішки напружитись, щоб їх підняти. Спеціально для тих, хто “наполегливо” шукає таких можливостей для подорожей, навчання чи роботи в Україні або ж за кордоном – підбірка сайтів, на яких можна знайти гранти, конкурси, стажування, міжнародні проекти та літні школи.

.

Як отримати гроші на навчання в Німеччині

/Files/images/vebliografiya/obrazovanie/студ.jpg


Щорічно DAAD видає тисячі стипендій для студентів, випусників і аспірантів. Як отримати підтримку від німецького фонду? Найважливіша інформація про програми та терміни в 2017 році на сайті.

.

.

ВНИМАНИЕ, ГРАНТЫ!

/Files/images/professii/гранты.jpg Создана постоянно обновляемая страница с грантами для культурных и креативных проектов, а также стипендиальными программами и резиденциями, на которые вы можете податься в течение года

..

.

.

.

CANactions та WNISEF розпочинають прийом заявок на Конкурс Малих Грантів

/Files/images/professii/гранд.jpg CANactions та WNISEF вдруге розпочинають прийом заявок на Конкурс Малих Грантів.

Дедлайн:29 листопада 2016 року.

Мета Конкурсу– стимулювати ініціативних громадян до реалізації практичних міських проектів у різних напрямках.

Якщо у Вас є цікава ідея чи проект, який допоможе покращити міську економіку, екологію, інфраструктуру, культуру та спадщину, та направлений на активізацію взаємодії містян, поширення урбаністичної освіти, подавайте заявки на участь!
Конкурс є відкритим та направлений на підтримку урбаністичних проектів, що спрямовані на втілення певних міських перетворень.Конкурс проводиться на території України, офіційною мовою є українська.

.

20 САЙТІВ ДЛЯ ПОШУКУ МІЖНАРОДНИХ ПРОГРАМ, ВОЛОНТЕРСТВ, ГРАНТІВ, КОНКУРСІВ ТА РОБОТИ

/Files/images/vebliografiya/obrazovanie/образование 88888888888888.jpg Якщо хтось все ще вважає, що поїхати за кордон майже задарма, вчитися там чи знайти бажану роботу неможливо, – ви просто ліниві. Ми живемо в той час, коли можливості валяються просто під ногами, але ж звісно потрібно трішки напружитись, щоб їх підняти.Спеціально для тих, хто “наполегливо” шукає таких можливостей для подорожей, навчання чи роботи в Україні або ж за кордоном – підбірка сайтів, на яких можна знайти гранти, конкурси, стажування, міжнародні проекти та літні школи.

.

/Files/images/lena/US Embassy.jpg

ПРОГРАМИ І ГРАНТИ ПОСОЛЬСТВА США В УКРАЇНІ


.

/Files/images/dlya_razdelov/383894009.jpg Раді повідомити, щоУкраїнська бібліотечна асоціація стала переможцем програми Європейського Союзу «Еразмус+ (Жан Моне)» та з вересня 2015 року розпочинає реалізацію проекту «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації». Проект передбачає розширення мережі центрів європейської інформації (ЦЄІ), створених на базі більшості ОУНБ, і відкриття в містах і районах по всій Україні пунктів європейської інформації (ЄІ), інформаційно-методичне забезпечення бібліотекарів щодо їх діяльності та активізацію роботи бібліотек з популяризації європейських цінностей.

Проект триватиме три роки і передбачає 3 компоненти:
I. Інформаційно-методичний компонент: вивчення та узагальнення досвіду роботи ЦЄІ, підготовка методичних матеріалів для бібліотекарів з питань створення пунктів ЄІ та поширення європейської інформації, проведення конференції, семінарів і тренінгів;
ІІ. Компонент побудови мережі: розширення мережі ЦЄІ та пунктів ЄІ задля поширення інформації про ЄС не тільки в обласних центрах, а й в місцевих громадах;
ІІІ. Компонент активної дії: популяризація Європейських цінностей та ідей Євроінтеграції серед місцевих громад, проведення «Днів Європи», відеоконференцій, шкіл євроінтеграції, квестів для молоді, інтерактивних вуличних акцій «Європейський квартал» тощо.
Інформація щодо наступних етапів реалізації проекту буде розміщена на сайті УБА та включена в електронну розсилку для членів УБА.


/Files/images/dlya_razdelov/poeziya.jpg Конкурс відеопоезії
"Літературні читання"

МС УБАоголошує новий конкурс - конкурсвідеопоезії "Літературні читання".

Конкурс проводиться з метою:
- популяризації у суспільстві книги, читання і власне поезії;
- активізації діяльності бібліотек з популяризації читання і книги серед громади з використанням сучасних технологій та інноваційних форм роботи;
- сприяння розвитку інтелектуальних і творчих здібностей молодих бібліотекарів та творчої молоді України;
- формування серед молодих бібліотекарів та творчої молоді умінь художнього читання, режисерських навичок та акторської гри.

Конкурс проводитьсяз 01.09.2015 р. по 30.11.2015 р.До участі у Конкурсі запрошуються молоді бібліотекарі та творча молодь України (до 35 років включно).Для участі у конкурсі учасники розміщують відеороботу на YouTube та заповнюють онлайн-заявку, вказавши посилання на цю роботу. Заявка на участь подається від фізичної особи, один заявник може представити на конкурс не більше трьох робіт. Заявку на участь у Конкурсі необхідно заповнити відповідно до форми через сервіс Google-форма.

Підведення підсумків конкурсу відбудеться до 25 грудня 2015 р.

Положення про конкурс дивіться запосиланням.

Проект «Програма медіаграмотності для громадян» оголошує конкурс на участь в тренінгу для підготовки тренерів в 14 областях України

Ви втомились від інформаційної війни?
Вас захопив потік інформації і ви не знаєте що з цим робити?
Ви б хотіли вміти розрізняти правду від пропаганди,
маніпуляцій та фейків?
У вас є бажання ділитись своїми знаннями
з друзями та колегами?
Якщо «так» – приєднуйтесь до команди наших тренерів!

Проект «Програма медіаграмотності для громадян» оголошує конкурс на участь в тренінгу для підготовки тренерів в 14 областях України(перелік міст та графік внизу оголошення).

До участі в тренінгах для тренерів запрошуються соціально-активні громадяни, які цікавляться медіаосвітою та медіаграмотністю, а також мають сильну мотивацію ділитись своїми знаннями з іншими.

Що ви отримуєте:

§Можливість взяти участь в безкоштовному, високоякісному тренінгу для тренерів;

§Знання та навики з питань свідомого «медіа-споживання», а саме: інформації, ролі медіа, протидії пропаганді, маніпуляціям та мові ворожнечі;

§Навчальний матеріал, який розроблено Проектом спеціально для навчання громадян;

§Приналежність до великої команди професійних тренерів з медіаграмотності.

Умови участі:

§учасник зобов’язується взяти участь в 2-х денному тренінгу (без пропусків);

§учасники з іншим міст можуть отримати відшкодування транспортних витрат, за умови надання оригіналів та копій квитків, а також будуть забезпечені проживанням на час проведення тренінгу (1 ніч). Відповідно, такі учасники можуть взяти участь тільки в тому тренінгу, який проводиться в їхній області;

§після участі в тренінгу для тренерів, учасники зобов’язуються поділитись отриманими знаннями та навичками через проведення тренінгів принаймні для 30осіб.Ці тренінги повинні відбутись в період з жовтня 2015 до лютого 2016 року.

Як стати учасником тренінгу:

Для участі в конкурсному відборі заповніть онлайн заявку не пізніше25 жовтня, до 23:00.

Щоб перейти до електронної анкети натиснітьтутабо введіть цейUrl:http://goo.gl/forms/kyCrNsGKuc

В зв’язку із великою кількістю заявок тільки відібрані учасники будуть поінформовані. Таке повідомлення можна очікувати протягом 5 днів з моменту завершення реєстрації.

Якщо у вас виникли проблеми із доступом до онлайн-форми – звертайтесь доЮліїГузи(АУП): тел:38(063) 14-20-961;e-mail:info@aup.com.ua

Тренінги будуть проведені в наступних містах:

МістоДати тренінгуМістоДати тренінгу
КиївГрупа 1:02-03.11.2015Група 2:12-13.11.2015КіровоградГрупа 1:12-13.11.2015Група 2:26-27.11.2015
ЧернігівГрупа 1:02-03.11.2015Група 2:16-17.11.2015ДніпропетровськГрупа 1:09-10.11.2015Група 2:26-27.11.2015
ЧеркасиГрупа 1:05-06.11.2015Група 2:16-17.11.2015ПолтаваГрупа 1:04-05.11.2015Група 2:16-17.11.2015
МиколаївГрупа 1:04-05.11.2015Група 2:18-19.11.2015СумиГрупа 1:02-03.11.2015Група 2:12-13.11.2015
ОдесаГрупа 1:09-10.11.2015Група 2:18-19.11.2015ХарківГрупа 1:05-06.11.2015Група 2:24-25.11.2015
ХерсонГрупа 1:09-10.11.2015Група 2:18-19.11.2015СєвєродонецькГрупа 1:10-11.11.2015Група 2:24-25.11.2015
ЗапоріжжяГрупа 1:10-11.11.2015Група 2:26-27.11.2015МаріупольГрупа 1:10-11.11.2015Група 2:24-25.11.2015

Примітка: при реєстрації на участь в тренінгу, будь ласка, вкажіть зручну для вас дату. У випадку, якщо у вас гнучкий графік – виберіть обидві дати і ми, по мірі наповнення груп, повідомимо вас про дату вашого тренінгу.

Коротко про Проект

Проект «Програма медіаграмотності для громадян» виконується за підтримки Міністерства закордонних справ та міжнародної торгівлі Канади (DFATDCanada), у партнерстві трьох організацій: Академія української преси,IREXтаStopFake. Метою проекту є посилення стійкості громадян перед дестабілізуючою силою впливу неправдивої інформації.

В рамках проекту передбачено розробку навчальної програми по медіаграмотності, підготовку тренерів, які будуть проводити тренінги для громадян, а також інформаційну кампанію для підвищення обізнаності громадян в питаннях протидії пропаганді та маніпуляціям.

/Files/images/dlya_razdelov/novunu-150220-1.png Бібліофонтан-2015

Усі ми знаємо, з якими труднощами зараз доходять до бібліотек нові книжки, як складно отримати на них бодай мінімальне фінансування – особливо бібліотекам маленьким, у селах та містечках. Щоб привернути увагу до цієї проблеми«Фонтан казок»запроваджує соціальну акцію.
Участь в акції можуть узяти всі бібліотеки України – від обласних і міських до сільських і шкільних.
Для цього достатньо лише подати заявку:
- на мейлbibliofontan@fontan-book.com;
- або приватним повідомленням на видавничій сторінці у Фейсбуку:https://www.facebook.com/fontanbook.
У заявці неодмінно слід вказати:
- назву бібліотеки,
- повну поштову адресу бібліотеки,
- ім’я та прізвище контактної особи, її мейл та номер телефону, щоб ми могли з нею зв’язатися.
Акція триватиме9 місяців – з 1 березня по 30 листопада 2015 року.
Усі заявки, які надійдуть протягом місяця, внесемо в систему випадкового відбору Random, яка видасть одного переможця, – і так буде 9 разів протягом цих 9-и місяців.
Усі бібліотеки, яким не пощастило стати переможцем, можуть подавати заявки в наступні місяці на тих самих умовах, без жодних обмежень.
Кожен переможець місяця безкоштовно отримає повний комплект книжок видавництва «Фонтан казок»!
Інформація про перебіг акції та переможців місяця завжди буде доступною на нашій видавничій сторінці у Фейсбуку. Кожного переможця місяця буде оголошено до 5 числа наступного місяця.
Мало того: у грудні 2015 року серед усіх 9-и переможців місяця ми – так само за допомогою системи випадкового відбору – визначимо переможця року. Суперпризом для цієї бібліотеки стане приїзд «Фонтану казок» – з нашими письменниками й художниками, які проведуть для її читачів творчі зустрічі та майстер-класи!

Конкурси та відзнаки УБА у 2015 р.

Кiлькiсть переглядiв: 2280

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.