Презентувати книги можна не тільки створивши традиційну виставку в бібліотеці, а й у віртуальному просторі за допомогою різних Інтернет сервісів.

ThingLink- це сервіс, що дозволяє створювати інтерактивні плакати («розмовляючі картинки»), на які наносяться маркери. При наведенні на них може з'являтися будь-який мультимедійний контент.

МОЖЛИВОСТІ СЕРВІСУ:

• Сервіс підтримує завантаження по URL фото, відео, звуку з популярних хостингів, таких, як YouTube, VimeoVideo, SoundCloud та ін.
  • Можна вставляти текстові коментарі та посилання на сервіси.
  • Є можливість вибрати маркер з колекції.
  • Поширювати «розмовляючі» зображення можна через соціальні мережі, а також підтримується вставка коду на сайт.

Тьюторіал:

Как создать интерактивную картинку на Thinglink

Інструкція Step-by-Step: (Файл .docx дивись внизу сторінки)

Microsoft Publisher:

1. Создать документ в Microsoft Publisher с помощью шаблона «А3 (альбомная)».

2. На закладке «Макет страницы» установить «Отсутствие полей».

3. Вставить фоновую картинку (закладка ВСТАВКА – РИСУНОК ИЗ ФАЙЛА), изменить ее размер в соответствии с шаблоном.

4. Создать заголовок презентации: закладка ВСТАВКА – WordArt.

5. Вставить в документ рисунок из файла (фото обложек книг): закладка ВСТАВКА – РИСУНОК ИЗ ФАЙЛА.

6. Сохранить документ в формате JPEG: закладка ФАЙЛ – СОХРАНИТЬ КАК –ТИП ФАЙЛА – JPEG.

thinglink.com (для перегляду натисніть на зображення)

/Files/images/lena/22.JPG

/Files/images/lena/23.JPG

Приклад плакату:

/Files/images/lena/кн. выст.JPG

Slides – це онлайн-платформа для створення та демонстрації презентацій з можливістю вставити готовий варіант на свій сайт чи надати ссилку на презентацію у соціальних мережах.

Серед переваг: нелінійність показу, інтерактивність слайдів (можливість перейти за посиланням під час перегляду).

Тьюторіал:

Скринкаст: cервис Slides