/Files/images/dlya_razdelov/10_watermark_5143b9cd7efa6e6b37307b2c_108_24_10_10_se_resize_keep_680_None.jpeg Бібліотечні освітні портали

Національна парламентська бібліотека України є провідним державним культурним, освітнім, науково-інформаційним закладом. Це загальнодоступна установа з універсальними за змістом фондами, яка обслуговує самі широкі верстви населення.

Веб-сайт Програми «Бібліоміст», яка працює над розширенням вільного доступу до інформації громадян України шляхом обладнання публічних бібліотек комп’ютерами та доступом до Інтернету, служить джерелом ресурсів та ідей для бібліотекарів та користувачів бібліотек України.

Сторінка веб-сайту публічної бібліотеки ім. Лесі Українки. Офіційні, методичні матеріали, корисні посилання для професіоналів бібліотечної справи.

Сторінка Національної бібліотеки України ім.В.І.Вернадського

Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В.О. Сухомлинського. Науково-дослідний, науково-методичний та координаційний центр мережі освітянських бібліотек Міністерства освіти і науки , молоді та спорту України і НАПН України. Кабінет бібліотекознавства є структурним підрозділом бібліотеки, що здійснює науково-методичну, координаційну діяльність щодо удосконалення роботи освітянських книгозбірень та надає консультативну допомогу з проблем організації роботи бібліотек.

Бібліотечний інформаційно-освітній портал. Професійно-комунікаційний інтернет-ресурс для бібліотекарів, бібліотекознавців та інших зацікавлених користувачів України і україномовного зарубіжжя. Портал дозволяє: централізовано отримати інформацію про сайти бібліотек України і україномовних бібліотек зарубіжжя і зв'язатися з ними, прочитати україномовні електронні книги в Інтернет-бібліотеках, здійснювати обмін фаховим творчим доробком та досвідом роботи, акумулювати прогресивну бібліотечну думку для створення нової концепції діяльності бібліотек, здійснювати позапрофесійне спілкування працівників бібліотек.

Бібліотекар України - Web-сторінка Національної Парламентської бібліотеки України орієнтована на професійне спілкування з усіх складових бібліотечного життя.

LIBRARY.RU Інформаційно-довідковий портал. Матеріали розділу «Библиотекам» дозволяє ознайомитися з теоретичними розробками, матеріалами і документами, присвяченими різноманітним аспектам діяльності бібліотек.

Кiлькiсть переглядiв: 372

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Центральна бібліотека ім. І.С. Тургенєва Централізована бібліотечна система Слобідського району м. Харкова

вулиця Чорноморська, 3,
61036, Харків
Україна

Дата останньої зміни 23 Листопада 2020

Фотогалерея