Періодичні видання, що надходять до бібліотек ЦБС Слобідського району у 2022 році

Газети:

ВЕЧЕРНИЙ ХАРЬКОВ

/Files/images/periodika/вечерний харьков.jpgГазета "Вечірній Харків" - це регіональне друковане інформаційне видання. Вона забезпечує мешканців Харкова найбільш повною та виваженою інформацією про життя регіону. Ми прагнемо бути лідерами у сегменті інформаційних та загальнополітичних регіональних видань.
А почитати її можна у Центральній бібліотеці нашого району та Центральній дитячій бібліотеці.

ВРЕМЯ

/Files/images/periodika/default.jpeg45.jpeg Харківська регіональна газета Кореспонденти «Часу» розповідають про головні події міста, культурне життя Харкова та міжнародну політику. Газета виходить тричі на тиждень (по вівторках, четвергах та суботах).
Поширюється у торговельній мережі та за підпискою у Харкові та області, а почитати її можна у всіх бібліотеках нашого району.

ГОЛОС УКРАїНИ

/Files/images/periodika/images.jpegГазета Верховної Ради України загальнополітичного характеру з пріоритетним висвітленням діяльності парламенту: керівництва ВР, комітетів, депутатських фракцій і груп, окремих депутатів, у ній роз'яснюються прийняті закони та інші нормативно-правові акти України, забезпечується гласність у виконанні законів.

Познайомитися з нею можна у Центральній бібліотеці та філії № 49.

ДАР'Я

/Files/images/periodika/Без названия.jpgПопулярне жіноче видання. Все про красу, здоров'я, кохання, родину, дітей та багато іншого!

Познайомитися з нею можно у Центральній бібліотеці та Центральній дитячій бібліотеці.

ЗАДАВАКА

/Files/images/periodika/06486.pngПро все в одній газеті для підлітків: кольоровий постер, цікаві факти та новини з усього світу, пізнавальні тести, розповіді про кумирів та реальні історії кохання, психологічні поради, майстер-класи, кросворди, кулінарні рецепти, анекдоти, конкурси.

Газета достпуна в Центральній дитячій бібліотеці та філії № 22.

ИТОГИ НЕДЕЛИ

/Files/images/periodika/Itogi-Nedeli.jpgЦе цікаві новини, наукові відкриття, новинки техніки, інтерв'ю відомих людей, таємниці історії, світ непізнаного, гороскоп, погода, телепрограма, захоплюючі сканворди, СМС-знайомства, анекдоти, веселі історії і багато іншого.

Газета доступна в бібліотеці-філії № 22.

ІСТОРІЯ ПЛЮС

/Files/images/periodika/68966_2751_2708.jpgПерша газета, яка відкриває не знані загалу, але по-справжньому захопливі сторінки історії – світу та України. Що насправді відбувалося за лаштунками гучних історичних подій?
Маловідомі сторінки з життя людей, що вершили долю світу. Факти, які сторіччями ретельно приховували. Справжні герої. Драми та тріумфи і їх детальний аналіз. Неперекручена історія.
Захоплива історія. Історія, яку варто знати кожному.

Газету можна почитати у Центральній бібліотеці та філії № 5.

НЕПОСИДА

/Files/images/periodika/Без названия (1).jpg Крутезне видання вибирай - пограй та почитай! З газетою можете ознайомитися в Центраьній бібліотеці та бібліотеки-філії № 5.

ПЕНСІЙНИЙ КУР’ЄР

/Files/images/periodika/пенсійний кур’єр.jpgВи зможете ознайомитись з новинами пенсійного забезпечення, оперативно дізнаватися про стан вирішення соціальних проблем, отримати консультації спеціалістів Пенсійного фонду України, лікарів, садоводів, юристів, у кожному номері газети – телепрограма, кросворд та багато інших цікавинок.

Ознайомитися з виданням можна в Центральній бібліотеці.

..

ПОРАДНИЦЯ

/Files/images/periodika/39db727fdf2ddc01056d2ec9875ee9e12.pngЗдоров’я. Пенсії, субсидії, земля, пільги для пенсіонерів, юридичні консультації. Кухня, сад, город. Рукоділля, життєві історії, гороскоп, програма ТБ (20 каналів). Ознайомитися можете в бібліотеки-філії № 5.

.

.

САША ТА МАША

/Files/images/periodika/Саша.jpgЦе розважальний, пізнавальний журнал для хлопчиків та дівчат 5-8 років. У кожному номері подарунок – 3Д іграшка та захоплюючі подорожі навколо світу з героями журналу. А також захоплюючі комікси, неймовірні лабіринти, завдання для справжніх слідопитів та дивовижні пригоди.
Запрошуємо грати, відгадувати, подорожувати разом із Сашком та Машею.
Дане видання є в бібліотеки-філії № 39 та № 49.

1000 СЕКРЕТОВ

/Files/images/periodika/1000 секретов.jpg Газета 1000 секретов создается на основе советов, присланных самими читателями, а значит, все советы проверены временем и опытом. Кулинария и быт, ремонт и интерьер, рукоделие и творчество, здоровье и красота, семья и дачные хлопоты – все эти важнейшие темы освещены в доступной и интересной форме. Издание сотрудничает с опытными юристами и психологами, которые отвечают на самые наболевшие вопросы читателей. В каждом номере –увлекательная детская страничка, призовой сканворд, а также тематические фотоконкурсы. Познакомиться с новыми номерами можно в библиотеках-филиалах № 39 и № 49.

.

УРЯДОВИЙ КУР’ЄР

/Files/images/periodika/default.jpeg11.jpeg Щоденне видання центральних органів виконавчої влади України. Засновник — Кабінет Міністрів України. "Урядовий кур'єр" оперативно інформує про найголовніші події у політичному, економічному, громадському, культурному житті країни та світу. Як офіційна газета органів державної виконавчої влади України, "Урядовий кур'єр" першим отримує найповнішу та ексклюзивну інформацію про діяльність Президента і Уряду України, друкує на своїх сторінках повні тексти законів України, Указів Президента, постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів, нормативні документи міністерств і відомств та коментарі до них. Значна частина цих документів вступає у дію з дня публікації в "Урядовому кур'єрі". Газета виходить п'ять разів на тиждень (вівторок, середа, четвер, п'ятниця та субота). Ознайомитися з виданням можна в Центральній бібліотеці та філії № 49.

.

ХАРЬКОВСКИЕ ИЗВЕСТИЯ

/Files/images/periodika/їщ.jpgЗабезпечення у місті умов для організації всебічного висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування міста Харкова, інститутів державної влади, висвітлення діяльності депутатів Харківської міської ради, а також надання територіальній громаді міста Харкова всебічної суспільно значущої інформації про соціальне, політичне та культурне життя міста, регіону, України.

Дане видання є в Центральній бібліотеці.

.

.

Журнали:

БУРДА

/Files/images/periodika/default.jpegбурда.jpegЗабезпечення в місті умов для організації всебічного висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування міста Харків, інститутів державної влади, висвітлення діяльності депутатів Харківської міської ради, а також надання територіальної громади міста Харкова всебічної суспільно значущої інформації про соціальну, політичну та культурну життя міста, регіону, України.

Журнал можно почитати в Центральній бібліотеці.
.

ВІДПОЧИНЬ! ЗІРКИ ЧЕКАЮТЬ НА ТЕБЕ

/Files/images/periodika/46aff936eea552afc3485356709f02471.jpgПопулярний розважальний жіночий журнал. Щотижня в номері: захоплюючі історії з життя зірок, про бурхливі романи, розкішні весілля, сімейні драма, домашні свята і модні вечірки. Про все, що відбувається з улюбленими артистами, відомими особистостями та світськими персонами.

З журналом можно ознайомитися в Центральній бібліотеці, бібліотеках-філіях " 5, 39, 49 та Центральній дитячій бібліотеки.

ВІЗЕРУНОК У ДОЛОНЯХ

/Files/images/periodika/Vizerunok-u-dolonyah_2019.jpgЖурнал із РУКОДІЛЛЯ для дівчаток від 7 років. Прикраси та подарунки з різних матеріалів. Основи вишивки. Українські орнаменти, таємнички у власний щоденник, конкурси, призи.

Переглянути журнал можно в Центральній бібліотеці та дитячій.

ДОБРі ПОРАДИ НА ВСІ ВИПАДКИ ЖИТТЯ!

/Files/images/periodika/добрые советы.jpgДобрі поради» – це щомісячний журнал для жінок. Його головні теми - секрети привабливості, гарного самопочуття, домашнього затишку та гармонії у стосунках із близькими. Кожен номер журналу відкриває інтерв'ю із зіркою — про її особисте життя, професійні успіхи, про будинок, сім'ю та дітей. Журнал «Добра порада» розповідає про все, що цікавить сучасну жінку. Стильні ідеї та модні акценти. Новинки косметики Меню здоров'я та рецепти краси.
Діти та батьки. Гаманець та кар'єра. Адвокатське бюро. Жіноча історія. Незалежні тести побутової техніки, продуктів та напоїв. Секрети оптимального ведення домашнього господарства. Щомісяця у журналі «Добрі поради» 8 оригінальних рецептів на картках — у домашню колекцію фірмових страв!

Журнал можно почитати в Ценральній бібліотеці та бібліотеки-філії № 22.

.

ЖАСМИН

/Files/images/periodika/жасмин.jpgЗахоплива подорож до чарівної країни рукоділля із журналом «Жасмин» стане цікавою для всіх дівчаток віком від 8 років. Допоможе досконало освоїти різноманітні техніки прикладної творчості: оригамі, квіллінг, витинанка, ганутель та багато іншого.

Журнал містить докладні схеми, пояснення і кольорові вкладки для виготовлення квітів та інших яскравих сувенірів із паперу, ниток, тканини тощо. У цьому виданні на вас чекають цікаві майстер-класи, поради, конкурси і призи.

Зустріч з журналом пропонують у філіях № 5, 49 та Центральній дитячій бібліотеці.

.

.

ЖІНКА

/Files/images/periodika/4a27baccaa7e8e29b972119430923f33a.jpgЖурнал порушує питання соціального і правового захисту жінок, гендерної рівності у суспільстві, висвітлює діяльність міжнародного жіночого руху, вміщує практичні поради щодо ведення домашнього господарства, з народної медицини, кулінарії, косметики, рукоділля (зокрема майстер-класи з макраме, вишивання, лозоплетіння).
Значну увагу приділяє публікаціям на теми моралі, виховання дітей, громадської активності жінок, поваги до матері, відповідальності батьків перед дітьми й родиною, проблемі соціального сирітства. Пропагує відродження народних традицій виховання; друкує матеріали про незаслужено забутих діячів національної культури, науки, мистецтва. У кожному числі розміщується безкоштовний додаток «Краса і затишок» (викройки, поради), узори для вишивання, схеми для плетіння.Розповсюджується вУкраїні, осередках української діаспори в РФ, Молдові, Білорусі, Польщі, Словаччині, Чехії ,Румунії, США, Канаді, Швеції, Німеччині.

Ознайомитися з журналом можно в Центральній бібліотеки, бібліотеках-філіях № 5, № 49 та Центральній дитячій бібліотеки.

КІНО - ТЕАТР

/Files/images/periodika/00000.jpgКіно-Театр”- ілюстроване видання, аналітичний і водночас популярний мистецький журнал - посередник між українським глядачем та подіями сучасного світового театрального і кінопроцесу. Журнал заснованоу 1995 році студентами НаУКМА, слухачами курсу “Кіномистецтво” на чолі з кінокритиком Ларисою Брюховецькою. До редколеґії увійшли відомі режисери, драматурги, культурологи.

Журнал можна почитати у бібліотеці-філії № 5.

.

.

.

.

.

КРАЇНА

/Files/images/periodika/країна.jpg Тижневий журнал українською мовою - про Україну та світ, про людей, культуру, політику, гроші, моду, спорт. Тільки цікаві новини та фотографії.

Журнал знаходиться у Центральній бібліотеці.

.

.

МОЄ ХОБІ

/Files/images/periodika/мое хоб.jpg Дитячий розважально-пізнавальний журнал, який допоможе кожному знайти своє хобі.

Полистати журнал та дізнатися більше про захоплення і хобі друзів можна у Центральній, дитячій та бібліотеках-філіях №5, 39 та 22.

.

.

.

.

.

НЕВЕДОМЫЙ МИР

/Files/images/periodika/неведомыймир.jpg Неведомый мир - журнал о мире за пределами нашего восприятия.
Эзотерика, философия, психология, религия, вселенная, гадания, дух, душа, природа мысли, визуализация, подсознание.
В нашей библиотеке-филиале №5 можно познакомиться с этим изданием.

.

.

.

.

.

ОГОРОДНИК

/Files/images/periodika/default.jpegогород.jpeg Красочный современный журнал для любителей дач и огородов, садоводов и цветоводов. Журнал служит помощником для тех, кто хочет жить в природной красоте, здоровье и гармонии с природой. «Огородник» - популярный источник секретов агротехники по выращиванию щедрого и, главное, экологически чистого урожая, рецептов молодости и красоты от самой природы, советов домашнего мастера, уроков садового мастерства.
Каждый месяц новый номер журнала можно почитать в нашей Центральной библиотеке и филиалах № 39, 49 и 22.

.

.

.

ОДНОКЛАСНИК

/Files/images/periodika/однокласник.jpg Журнал “Однокласник”- сучасне ілюстроване видання для підлітків - непростої, непередбачуваної, часом навіть незбагненної, але завжди цікавої читацької аудиторії. Це єдиний україномовний журнал для підлітків у державі. На своїх сторінках “Однокласник” намагається охопити і максимально розкрити той широкий спектр проблем, які хвилюють читачів у “незвичайному” віці від 12 до 16 років: шкільне життя, психологічний розвиток особистості, соціальна адаптація, спілкування з однолітками, кохання, дружба тощо. Разом з тим,журнал популяризує сучасну українську літературу - кожен номер містить свій літературний додаток. “Однокласник” поєднує у собі насичені інтелектуально-пуцбліцистичні матеріали, спеціалізовані психологічні розвідки, численні популярно-розважальні статті.
Центральна дитяча бібліотека та бібілотеки-філії № 39, 22 пропонують потоваришувати з «Однокласником»

.

ПІЗНАЙКО ВІД 6

/Files/images/periodika/пізнайко.jpg Дитячий міжнародний журнал «Пізнайко» тішить дітей з усього світу. Борсучок Пізнайко – головний герой журналу, а також його друзі знані у багатьох країнах.

Яскраве, цікаве та сучасне дитяче видання, яке не лише розважає, а й розвиває дитину, знайоме з навколишнім світом, допомагає у навчанні.

У Центральній бібліотеці, Центральній дитячій бібліотеці та філіях № 49,22 знайомимося з журналами.

.

.

РОЗУМАШКИ

/Files/images/periodika/РОЗУМАШКИ.jpg«Розумашки» — журнал для дітей 6-9 років. Розвиває, виховує, навчає у доступній та цікавій ігровій формі. Різноманітні теми журналу дають відповіді на запитання дітей молодших класів: про явища та процеси довкілля, про гарні відносини з друзями та батьками. Оригінальні рубрики «Задачки-зачіпачки», «Мікросвіт», «Чомучка», «Мандри», «Досліди» розвивають допитливість, логіку, творчі здібності.

Журнал можно переглянути: Центарльній бібліотеці, бібліотеках-філіях № 39, №49 й Централній дитячій бібліотеці.

.

ЯБЛУНЬКА

/Files/images/periodika/default.jpegяблун.jpegРозважально-пізнавальний журнал для дітей українською мовою. Для всіх веселих, розумних, допитливих та кмітливих: захоплюючі розповіді про таємниці природи, історії походження тварин та рослин, казки та легенди, нескладні рецепти смачних страв на "Веселій кухні", фото та листи твоїх ровесників, адреси для листування у рубриці "Шукаю друзів ". Вікторини, ігрові завдання з призами для тебе та подарунками для батьків і ще багато цікавого та корисного дошкільнятам і школярам. Журнал виходить 6 разів на рік.


Познайомитися з цим виданням можна в Центральній бібліотеці, дитячій бібліотеці та бібліотеках-філіях № 22, 39.

Кiлькiсть переглядiв: 3820

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.