Харьковчане просят реанимировать кинотеатр "Салют"

/Files/images/kominternovskiy_rayon/novini_2017/kinoteatr_salyut.jpg В районе Одесской сегодня не так много мест для культурного отдыха. На сайте мэрии зарегистрирова напетиция, автор которой просит чиновников вернуть горожанам кинотеатр "Салют". "Зеленая площадка возле кинотеатра и сейчас любимое место для семейных прогулок, но не хватает кинозала с мультиками, утренниками и худ. фильмами", - пишет автор инициативы Александр Машкин. Харьковчанин предложил сделать центральные улицы односторонними Под электронной петицией, которая была опубликована 18 января, пока подписалось всего 19 харьковчан.

19/01/2017
Источник: NewsRoomНовости

.

Школи розвитку «Мер міста»

/Files/images/kominternovskiy_rayon/novini_2017/дети.jpg 18 січня на базі Харківського національного університету міського господарства ім. О.М.Бекетова в межах роботи Школи розвитку «Мер міста» відбувся семінар-тренінг за темою «Групові та колективні проекти. Формування команди проекту», у роботі якого взяли участь лідери учнівського самоврядування ЗНЗ Слобідського району.

19/01/2017
Джерело інформації: Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради

.

.

Зимові канікули у бібліотеці

/Files/images/kominternovskiy_rayon/novini_2017/сайт.JPG Зимові канікули – найвеселіша і найцікавіша пора для усіх дітей, а ще це –час дивовижних новорічно-різдвяних дійств.

У бібліотеках Слобідського району під час зимових канікул можна було відчути неймовірний святковий настрій та різдвяний дух народних традицій, провести свята разом з друзями, повеселитися та зробити прикраси, іграшки, новорічні листівки своїми руками.

Сподіваємося, що ваші зимові канікули були веселими та незабутніми, а також додали вам святкового настрою.

Більше про канікули у бібліотеках Слобідського району читайте тут.

Кiлькiсть переглядiв: 259

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Центральна бібліотека ім. І.С. Тургенєва Централізована бібліотечна система Слобідського району м. Харкова

вулиця Чорноморська, 3,
61036, Харків
Україна

Дата останньої зміни 23 Січня 2021

Фотогалерея