Вітаємо учасників відкритого науково-практичного семінару «Клімат сучасності та екологічні проблеми у світі»Вітаємо учасників відкритого науково-практичного семінару «Клімат сучасності та екологічні проблеми у світі», учнів закладів загальної середньої освіти Слобідського району м. Харкова №№ 20,60,78,91.

26/02/2018

Источник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ АДМІНІСТРАЦІЇ СЛОБІДСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

.

Конкурс дитячих віршів та малюнків «Мрії про Україну»

23 лютого 2018 року відбулося нагородження переможців конкурсу «Мрії про Україну». Представники Харківської обласної громадської організації «Спілка ветеранів АТО» вручили двадцятьом учням закладів загальної середньої освіти Слобідського району подяки за участь у конкурсі «Мрії про Україну» та активну громадську позицію і книгу «Мрії про Україну» (ІІ випуск), видану за матеріалами конкурсу дитячих творчих робіт «Учні – захиснику України».

З 1 лютого по 30 квітня 2018 року триває III конкурс дитячих малюнків та віршів «Мрії про Україну», результатом якого стане створення третього випуску книги.

26/02/2018
Источник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ АДМІНІСТРАЦІЇ СЛОБІДСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

.

21 лютого у закладах загальної середньої освіти району відзначили Міжнародний день рідної мови

Усі бажаючі мали змогу приєднатися до написання «диктанту єдності». Текст диктанту був наданий Інститутом модернізації змісту освіти. За визначенням авторів документу, головною метою його проведення в Україні є зміцнення державотворчої функції української мови, мов корінних народів і національних меншин, які проживають на території України.

Окрім цього, з нагоди свята організували та провели фестивалі, конференції, семінари, круглі столи, відкриті уроки на тему «Рідна мова – безцінна й невичерпна духовна скарбниця народу», зустрічі з письменниками та акторами та інші заходи.

23/02/2018
Джерело інформації: Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради

Вітаємо команду "60-й калібр"

15.02.2018 року в ККЗ «Україна» відбулася гра «Кубок Кохання» Харківської відкритої міської молодіжної Ліги КВК, присвячена Дню закоханих, організатори - Департамент у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради та Харківський міський центр дозвілля молоді

В ній взяли участь молоді та титуловані команди, серед яких команда «60-й калібр» ХЗОШ №60 Слобідського району.

Вітаємо команду «60-й калібр» з успішним виступом та заслуженою нагородою у вигляді Малого кубку кохання КВК.

23/02/2018
Джерело інформації: Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради

День Героїв Небесної Сотні

/Files/images/kominternovskiy_rayon/2018/novini_2018/сотня2.JPG 20 лютого – День Героїв Небесної Сотні. У ЗЗСО Слобідського району були проведені тематичні заходи: уроки мужності, зустрічі з учасниками АТО «Вічна пам'ять синам України, що стали Героями в наших очах», «Хай палають свічки пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні», «Їх серця б’ються на небесах»; виставки малюнків та плакатів «Нас надихають подвиги героїв», «Забуттю не підлягає»; виставки літератури в бібліотеках «За Україну, за її волю», «Пам’яті Героїв Небесної Сотні»; інформаційні хвилинки на перервах «Крокуємо сторінками історії»; перегляди відеофільмів «Небесна Сотня – хронологія подій», «Зима у вогні», «Загиблим в Україні присвячується», «Зима, що нас змінила. Небесна Сотня».

/Files/images/kominternovskiy_rayon/2018/novini_2018/сотня.JPG

20/02/2018
Джерело інформації: Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради

.

17 лютого 2018 року за ініціативи Харківського міського голови Г.А. Кернеса для дітей пільгових категорій Слобідського району проведена соціальна екскурсія «Масляна в Краснограді».

/Files/images/kominternovskiy_rayon/2018/novini_2018/красноград 4.jpg 17 лютого 2018 року за ініціативи Харківського міського голови Г.А. Кернеса для дітей пільгових категорій Слобідського району проведена соціальна екскурсія«Масляна в Краснограді».

Учасниками програми стали 40 учнів закладів загальної середньої освіти району №№ 68,78, 95, 102, 114 – діти з багатодітних, малозабезпечених та неповних сімей, діти, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, батьки є учасниками АТО.

Під час 8-годинної автобусної екскурсії діти ознайомились з унікальними експонатами колекції Красноградського краєзнавчого музею та картинною галереєю, з виробами декоративно-прикладного мистецтва та виробами «hand made» місцевих майстрів, з народними традиціями святкування Масляної, взяли участь в інтерактивній розважальній програмі.

/Files/images/kominternovskiy_rayon/2018/novini_2018/красноград 3.jpg/Files/images/kominternovskiy_rayon/2018/novini_2018/красноград2.jpg

19/02/2018
Джерело інформації: Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради

.

Памяти 29-й годовщины вывода советских войск из Афганистана посвящается

/Files/images/kominternovskiy_rayon/2018/novini_2018/Слободской-150x150.jpg День 15 февраля всегда торжественно отмечается в Харькове, ведь за десять лет той необъявленной войны через горнила Афгана прошло около пяти тысяч молодых харьковчан, которым было по 18-20 лет.

Напомним, 15 февраля 1989 года последние подразделения советских войск покинули территорию Афганистана, а с 2004 года, в соответствии с президентским указом, этот день в Украине отмечается как День чествования участников боевых действий на территории других государств.Несмотря на то, что праздник отмечается на официальном уровне, с участием чиновников, в Харькове он не наполнен официозом, потому что в первую очередь в районах города вспоминают тех 124 харьковчан, которые не вернулись домой, погибнув при исполнении интернационального долга.15 февраля центральный митинг в городе, посвященный памятника воинам-интернационалистам, прошел на мемориале на улице Культуры. В нем приняли участие руководители города и области, представители районов, ветераны Афганистана, семьи погибших воинов-интернационалистов. Здесь же Митрополит Харьковский и Богодуховский Онуфрий отслужил поминальный молебен.Афган – всегда наша память и боль. Земной поклон вам, солдаты, честно и до конца исполнившие свой долг. В этот день примите благодарность за героизм, мужество и верность долгу, такие слова прозвучали в адрес афганцев. Активисты районной организации ветеранов Афганистана были отмечены благодарностями и подарками.

А накануне, 14 февраля, в Слободском районе воинов-интернационалистов по традиции чествовали на городском кладбище № 5, у памятного знака погибшим воинам-афганцам. Здесь также собралисьпредставители районной администрации, ветераны-афганцы, депутаты, руководители предприятий и организаций, жители района. Вспоминая своих не вернувшихся с войны родственников, сослуживцев и друзей, ветераны высказали и слова благодарности народному депутату Украины Анатолию Денисенко, благодаря которому на территории кладбища было оборудовано это мемориальное место, куда ежегодно приходят ветераны Афганистана.

Здесь к памятному знаку возложили венки и цветы, память павших почтили минутой молчания.Затем воинов-афганцев и ветеранов других локальных войн пригласили на поминальный обед, который так же стал традицией в Слободском районе. Афганцы вспомнили свою молодость, погибших товарищей, обсудили планы работы ветеранской организации на будущее, помощь которой регулярно оказывает наш народный депутат. Здесь же в торжественной обстановке председателю организации ветеранов Афганистана Слободского района Леониду Панасюку вручили Почетный знак Харьковского областного совета «Слобожанская слава».

Здесь к памятному знаку возложили венки и цветы, память павших почтили минутой молчания.Затем воинов-афганцев и ветеранов других локальных войн пригласили на поминальный обед, который так же стал традицией в Слободском районе. Афганцы вспомнили свою молодость, погибших товарищей, обсудили планы работы ветеранской организации на будущее, помощь которой регулярно оказывает наш народный депутат. Здесь же в торжественной обстановке председателю организации ветеранов Афганистана Слободского района Леониду Панасюку вручили Почетный знак Харьковского областного совета «Слобожанская слава».Здесь к памятному знаку возложили венки и цветы, память павших почтили минутой молчания.Затем воинов-афганцев и ветеранов других локальных войн пригласили на поминальный обед, который так же стал традицией в Слободском районе. Афганцы вспомнили свою молодость, погибших товарищей, обсудили планы работы ветеранской организации на будущее, помощь которой регулярно оказывает наш народный депутат. Здесь же в торжественной обстановке председателю организации ветеранов Афганистана Слободского района Леониду Панасюку вручили Почетный знак Харьковского областного совета «Слобожанская слава».

16/02/2018
Джерело інформації: Сайт Народного депутата України Анатолія Денисенко

Школа розвитку «Мер міста»

14 лютого 2018 року учні ЗЗСО Слобідського району відвідали Харківський національний університет міського господарства ім. О.М. Бекетова в межах роботи Школи розвитку «Мер міста», де відбулися заняття за темою «Креативне місто» та зустріч з молодими науковцями.

Під час заходу була проведена підготовка учнів до Міжнародної науково-практичної конференції «Стратегія розвитку міст: молодь і майбутнє» та екскурсії до наукових лабораторій університету.

Слухачі школи дізналися про відкриті можливості для розвитку та подальшої роботи у становленні своїх організаторських та управлінських здібностей.

16/02/2018
Джерело інформації: Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради

Дебатний клуб

9 лютого 2018 року на базі ХЗОШ № 91 було розпочато заняття Дебатного клубу Слобідського району.

Протягом двох місяців учасники-початківці будуть отримувати теоретичну основу та практичні навички гри в дебати, після чого зможуть застосувати набутий досвід в підсумкових іграх та турнірах.

.

.

16/02/2018

Джерело інформації: Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради

У Слобідському районі вшанували воїнів-інтернаціоналістів

/Files/images/kominternovskiy_rayon/2018/novini_2018/воины.jpg Напередодні 29-ї річниці виведення військ з Афганістану в Слобідському районі вшанували воїнів-інтернаціоналістів.

Сьогодні, 14 лютого, на міському кладовищі №5 біля пам'ятного знака загиблим воїнам-афганцям зібралися представники районної адміністрації, ветерани-афганці, депутати, керівники підприємств і організацій, жителі району.На проведеному траурному мітингу виступаючі зазначили, що за 10 років війни через Афганістан пройшло понад 600 тис. радянських військовослужбовців і цивільного персоналу, і ці люди зберігають пам'ять про загиблих товаришів.До пам'ятного знаку поклали вінки і квіти, пам'ять полеглих вшанували хвилиною мовчання.Після мітингу присутніх воїнів-афганців та ветеранів інших локальних воєн запросили на поминальний обід,де вони згадали свою молодість, товаришів, які не повернулися з війни, обговорили плани на майбутнє.Керівникові районної організації ветеранів Афганістану Леоніду Панасюку вручили Почесний знак Харківської обласної ради «Слобожанська слава».

15/02/2018
Джерело інформації: Офіційний сайт Харківської міської ради

Нагороджено лауреатів і переможців конкурсу «Учитель року»

/Files/images/kominternovskiy_rayon/2018/novini_2018/премии.jpg Кращі педагоги отримуватимуть щомісячну премію у розмірі 3 тис. грн.

9 лютого у Харківській міській раді відбувся прийом лауреатів і переможців конкурсу «Вчитель року». Викладачі міста змагалися в номінаціях, визначених Міністерством освіти і науки України: українська мова та література, фізика, німецька мова та фізична культура.
Переможцями стали: Ірина Таровита (українська мова та література, гімназія №116), Юлія Радченко (українська мова та література, НВК №24 імені І.М. Питікова), Тетяна Швидка (фізика, школа №53), Людмила Базій ​​(німецька мова, спецшкола №166), Анна Чорновіл (фізична культура, школа №102).«Конкурс «Учитель року» - це традиційний звіт шкільних вчителів перед харків'янами. Його результати ще раз доводять, що талановитих харківських дітей вчать і виховують талановиті викладачі. І Харківська область по праву вже п'ять років зберігає звання абсолютного лідера в інтелектуальних змаганнях школярів. Спасибі вам, що витрачаєте той невеличкий особистий час, що у вас залишається, на вдосконалення, що горите своєю справою, підтримуєте один одного. Здоров'я вам, вашим родинам, благополуччя і миру всім нам», - сказала директор Департаменту освіти Ольга Деменко, вітаючи педагогів.
Переможці нагороджені Подяками Харківського міського голови та сертифікатами на щомісячну грошову доплату. З 2017 року її збільшено до 3 тис. грн.

09/02/2018
Джерело інформації:Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради

Фестиваль з черліденг

/Files/images/kominternovskiy_rayon/2018/novini_2018/0102.jpg 8 лютого 2018 року на базі ХЗОШ № 44 відбувся районний Фестиваль з черліденгу та груп підтримки серед учнів закладів загальної середньої освіти Слобідського району.

У змаганнях взяли участь 13 команд. Учасники Фестивалю продемонстрували високий рівень фізичної підготовки, вміння працювати в команді. Емоційна складова виступів команд теж була високо оцінена членами журі. Всі учасники змагань отримали дипломи.

Вітаємо переможців фестивалю: команду «Sirens» ХЗОШ № 102 – І місце, команду «Dream team» ХГ № 82 – ІІ місце, команду «Ліра» ХНВК № 112 - ІІІ місце.

09/02/2018
Джерело інформації:Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради

У ЗЗСО Слобідського району розпочалась робота щодо вибору та замовлення підручників

У закладах загальної середньої освіти Слобідського району розпочалась робота щодо вибору та замовлення підручників для учнів 5 класу.
Педагоги знайомляться з електронними версіями оригінал – макетів доопрацьованих відповідно до чинних навчальних програм підручників.
Надалі буде здійснено безпосередньо вибір та замовлення підручників з кожної назви, за якими будуть навчатися майбутні п’ятикласники.

09/02/2018
Джерело інформації:Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради

День безпечного Інтернету

У 2018 році 6 лютого відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою». Мільйони людей об’єднуються заради позитивних змін щодо кібербезпеки.

День безпечного Інтернету (SafeInternetDay) організовано мережами Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії.

У навчальних закладах України, та Слобідського району міста Харкова зокрема, у цей день проходили заходи за підтримки Міністерства освіти і науки та Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

07/02/2018
Джерело інформації: Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради

У закладі дошкільної освіти № 324 відбулось відкриття четвертої групи

Під патронатом Харківського міського голови Кернеса Г.А. 05 лютого 2018 року у закладі дошкільної освіти № 324 (просп. Героїв Сталінграда, 185А) відбулось відкриття четвертої групи.

У дружню сім'ю дитячого садка вливається нове поповнення - 25 дітей.

Відкриття групи – це справжнє свято, яке пройшло на радість дітям і дорослим!

Після капітального ремонту цей дитячий садок перетворився на справжню Країну дитинства – комфортні та затишні приміщення груп для дітей, сучасні меблі та іграшки, нові енергозберігаючі вікна.

Це свято стало можливим завдяки спільним зусиллям районної та місцевої влади, батьків. За кошти міського бюджету було відремонтовано групові приміщення; передано комплекти меблів для групової та спальної кімнат; м’який інвентар.

Нехай час, проведений в освітньому закладі, стане для малюків яскравою сторінкою дитинства!

07/02/2018
Джерело інформації: Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради

Харьковский мурал на Плехановской вошел в число лучших в мире

Харьковский мурал вошел в число лучших произведений уличного искусства в мире. Об этом свидетельствует подборка «Вest street art» - «Лучшего уличного искусства», опубликованная на сайте уличных художников.

/Files/images/kominternovskiy_rayon/2018/99999999999999999.jpg Большая картина на стене техникума по улице Плехановской, 79 работа польского художника Мариуша Вараса, более известного обществу под псевдонимом M-City. Художник в черно-белых цветах изобразил символического человека, который является неотъемлемой частью города, которая растет и развивается вместе с ним.

«В 2017 году проходил фестиваль «Харьков - мурал фест», и в рамках этого фестиваля было создано несколько работ отечественными художниками и иностранными гостями, которых мы приглашали в Харьков. На здании техникума появилась вот эта графическая композиция. Она исключительно трафаретная. Уникальная техника, благодаря которой узнают его во всем мире не только в Польше, Украине и соседних странах. Это его уникальный стиль, работа получилась в самом высоком месте, на коньке здания, где-то 15 метров, а ширина здания порядка 12 метров Достаточно такая приличная работа», - говорит художник, участник проекта Андрей Пальваль.

Мурал на Плехановской, 79 не единственный мурал, что стал известен за пределами Харькова, такой в городе не один. Чего только стоит большой портрет первого космонавта Юрия Гагарина, возвышающийся на многоэтажке по одноименному проспекту и Кобзарь на 16-ти этажке по Садовому проезду. Создание портрета было посвящено 200-летию со дня рождения Тараса Шевченко.

«Шевченко более 500 метров, где-то 530 метров. На портрет ушло более 600 баллонов краски, на выполнение данной работы. У нас достаточно много работ, которые знают харьковчане. Это и Шульженко и Гурченко и Фатеева, довольно значимые работы. В прошлом году мы закончили проект возле регионального центра на Салтовке. Проект птицы в районе ХТЗ. Хотелось просто украсить этот район, это простой спальный район, ему хотелось придать какой-то самобытности. Зато теперь точно все знают, что ХТЗ - это там где птицы. Самое интересное, что он понравился харьковчанам, и они останавливались и рассказывали нам, как все здорово. Говорят, нарисуйте и в нашем районе, нам это очень нравиться», - делится руководитель проекта Яна Волк.

Уже сейчас харьковские художники, готовят новые проекты, которые планируют нарисовать и представить горожанам уже в этом году. Все задумки держат пока в секрете, единственное, говорят, что работы будут уникальными, муралы понравятся всем.

05/02/2018
Источник информации: Городской дозор

.

Юні миротворці Слобідського району

Місія миротворців — допомога тим, кому вона потрібна. Кожен миротворець поважає життя і гідність людини, допомагає інвалідам, хворим і слабким людям. Щоб стати справжнім миротворцем, потрібно, перш за все, бути миротворцем в своїх поглядах і в своєму відношенні до життя.

В Слобідському районі загони «Юних миротворців» сформовані на базі ХГ № 82, ХЗОШ №№ 90, 102. Члени загонів беруть активну участь у проведенні акцій, спрямованих на допомогу хворим дітям; спілкуванні з ветеранами Другої світової війни, воїнами АТО; проведенні заходів до Міжнародного дня благодійності, Міжнародного дня миру; Міжнародного дня толерантності; Міжнародного дня волонтера тощо.

02/02/2018
Джерело інформації: Упрвління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради

Кiлькiсть переглядiв: 364

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.