Новий шкільний стадіон

/Files/images/kominternovskiy_rayon/2019/стадіон.jpg У Слобідському районі , за ініціативою міського голови , розпочаті роботи з облаштування шкільного стадіону сш 95 , по вул. Ньютона 137.

11/06/2019
Джерело інформації: https://www.facebook.com/pages/category

.

У Слобідському районі відкрили меморіальні дошки воїнам-афганцям

/Files/images/kominternovskiy_rayon/2019/дошки.jpg Меморіальні дошки в пам'ять про вісьмох воїнів-інтернаціоналістів відкрили в травні-червні на будівлях шкіл у Слобідському районі.

Як повідомили в районній адміністрації, 14 травня на фасаді будівлі школи №112 встановили пам'ятну дошку воїну-інтернаціоналісту Олександру Гиренку, 16 травня - Олександру Мареничу (школа №114), 21 травня - Ігорю Навальному (школа №78), 23 травня - Сергію Григорову (школа №77), 28 травня - Сергію Мініну (гімназія №83), 29 травня - Сергію Торкубову (гімназія №82), 30 травня - Олександру Сулімі (школа №44), 4 червня - Юрію Безкровному (гімназія №46).
У заходах взяли участь родичі, друзі, однополчани загиблих воїнів, а також представники Адміністрації Слобідського району, члени Харківської міської спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), Слобідської та Шевченківської районних спілок ветеранів Афганістану, керівники і члени ветеранських організацій міста, ветерани-інтернаціоналісти, учні та педагоги шкіл та гімназій, члени громадських організацій, жителі району. Вони поклали квіти до меморіальних дошок воїнів-афганців та вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.«15 лютого 1989 року остання колона радянських військ покинула Афганістан. З тих пір пройшло 30 років, але рани досі не зажили. Пам'ять про загиблих свято бережуть їхні однополчани, сім'ї та близькі. Наша молодь повинна знати історію рідного міста, шанувати і пам'ятати своїх однолітків, які виконали військовий обов'язок ціною своїх життів», - зазначали під час церемонії відкриття.
4 червня після відкриття останнього на сьогоднішній день пам'ятного знака для родичів загиблих героїв, воїнів-афганців та ветеранів інших локальних воєн організували поминальний обід, на якому вони згадували свою молодість, товаришів, які не повернулися з війни, обговорювали плани на майбутнє.
Нагадаємо, що встановлення пам'ятних знаків з метою увічнення пам'яті воїнів-інтернаціоналістів, які загинули в Афганістані, виконуючи свій військовий обов'язок, проводиться в Харкові за рішенням міської ради від 17 січня 2018 року.

06/06/2019
Джерело інформації: Офіційний сайт Харківської міської ради

Відкриття меморіальної дошки випускнику гімназії №46, воїну-інтернаціоналісту Безкровному Юрію Сергійовичу

04 червня 2019 року за рішенням Харківської міської ради Харківської області від 17.01.2018 №45, з метою увічнення пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, які героїчно загинули в Афганістані, на будівлі Харківської гімназії № 46 ім. М. В. Ломоносова встановлена меморіальна дошка випускнику школи, воїну-інтернаціоналісту Безкровному Юрію Сергійовичу. Він віддав життя, виконуючи свій обов’язок, за що був посмертно нагороджений орденом Червоної Зірки.

На заході були присутні Михайло Леонідович Биков, заступник голови Харківського міського Союзу ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), голова Союзу ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Шевченківського району міста Харкова; Тетяна Павлівна Новохацька, заступник голови Харківського міського Союзу ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) по роботі з сім'ями загиблих; Леонід Ананійович Панасюк, голова Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Слобідського району міста Харкова, керівники районних ветеранських організацій міста Харкова, воїни-інтернаціоналісти Слобідського району, учні та педагоги гімназії.

Для довідки: Безкровний Юрій Сергійович народився 4 червня 1961 р. у робітничій сім'ї. До призову на військову службу навчався в Харківські гімназії № 46.У квітні 1982 р. відправлений офіцером в Афганістан. При виконанні бойового завдання вертоліт Мі-24 був підбитий і загорівся в повітрі. За наказом командира він покинув бойову машину. Але в повітрі бортовий авіатехнік потрапив під несучий гвинт і загинув. Таке офіційне повідомлення про загибель сина отримала його мама…

Присутні вшанували пам'ять загиблого героя хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіальної дошки.

03/06/2019
Джерело інформації: Управління освіти адміністрації Слобідського рвайону Харківської міської ради

Фестиваль дитячої та юнацької творчості «Вітаємо дитинство»

1 червня 2019 року на території Центрального парку відпочинку ім. М. Горького відбувся фестиваль дитячої та юнацької творчості «Вітаємо дитинство», присвячений Дню захисту дітей.

Учні та педагоги закладів загальної середньої освіти Слобідського району стали учасниками святкового Параду юних патріотів та встановлення Рекорду України «Найбільший парад родин Захисників України з пташками миру»,який відбувся за підтримки Головного управління національної поліції в Харківській області.

Представники книги рекордів України офіційно зафіксували, що в Параді взяли участь 1200 дітей і дорослих, якіпройшли святковою ходою та передали птахів миру, зроблених руками дітей, родинам Захисників України. Рекорд України офіційно було встановлено!

Під час урочистостей були підведені підсумки заходів «Фестивальної весни-2019» Харківської міської організації учнівського самоврядування. Дипломами були нагороджені кращі шкільні Євроклуби ЗЗСО №№ 91 (І ступеня), 78 (ІІ ступеня), 82 (ІІІ ступеня), 60, 68, 77, 114 (номінації) та кращі шкільні періодичні видання ХГ № 178 «Освіта» (ІІ ступеня), ХЗОШ № 68 (ІІІ ступеня), ХГ № 83 (номінація «Буклет ДЮГО»), прес-центр дитячо-юнацької організації КРОС Слобідського району (ІІ ступеня).

03/06/2019
Джерело інформації: Управління освіти адміністрації Слобідського рвайону Харківської міської ради

Школа розвитку лідерів учнівського самоврядування

31 травня 2019 року на базі Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України були підведені підсумки конкурсу творчих робіт «Школи розвитку лідерів учнівського самоврядування».

Вітаємо учнів ХЗОШ № 68 Манскову Юлію, Луценко Єлизавету, Койнаша Олександра та ученицю ХЗОШ № 151 Внукову Катерину – активних слухачів та дипломантів «Школи розвитку лідерів учнівського самоврядування».

03/06/2019
Джерело інформації: Управління освіти адміністрації Слобідського рвайону Харківської міської ради

Кiлькiсть переглядiв: 21

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Центральна бібліотека ім. І.С. Тургенєва Централізована бібліотечна система Слобідського району м. Харкова

вулиця Чорноморська, 3,
61036, Харків
Україна

Дата останньої зміни 14 Червня 2019

Фотогалерея