Всеукраїнська виставка-конкурс з історико-технічного стендового моделювання

/Files/images/vovcha/Команда СЮТ №3 Запоріжжя 2019.jpgВихованці КЗ "СЮТ № 3" взяли участь у Всеукраїнській виставці-конкурсі з історико-технічного стендового моделювання (м. Запоріжжя) з 05.12.2019 по 07.12.2019. У заході взяли участь 22 команди (66 учасників) з різних регіонів України. На виставці було представлено 290 стендових моделей.
Від закладу взяли участь 3 вихованці гуртка «Історико-технічне стендове моделювання», керівник гуртка Барон В.С.
Представлено 25 робіт за 7 номінаціями.
Нагороди:
Диплом за ІІ місце – Лобанов Андрій – номінація «Авіація» (гвинтова 1:72);
Диплом за ІІІ місце: Лобанов Андрій – номінація «Залізнична техніка», Колодко Ігор – номінація «Автотехніка» (1:35), Тарасенко Валерій – номінація «Бронетехніка» (колісна 1:72).
Подякою нагороджено Барона Володимира Степановича за якісне суддівство Всеукраїнської виставки-конкурсу із історико-технічного стендового моделювання.

11/12/2019
Джерело інформації: Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради

Підопічних будинку престарілих привітали з прийдешніми святами

/Files/images/vovcha/9d2d92920bd012201be871332b70eae4.jpgСвято для літніх людей Хорошевського геріатричного будинку-інтернату організували 5 грудня представники Адміністрації Слобідського району.

У заході взяли участь заступник голови райадміністрації Світлана Лещенко, представники районного управління освіти спільно з громадською організацією «Сила жінок».
Гості привітали підопічних пансіонату з наступаючими новорічними та різдвяними святами та вручили їм подарунки, зроблені руками школярів і вихованців дитячих садків.
Також для літніх людей підготували концерт за участю художнього колективу естрадного танцю «Конфетті» і музичного тріо «Вареничі» в складі учнів школи №102.
«У кожної людини, що опинилася в будинку-інтернаті для людей похилого віку, своя історія, сумна і непроста. Але сьогодні вони на кілька миттєвостей змогли забути про свої біди і хвороби і просто пораділи привітанням, подарункам і яскравим дитячим виступам», - зазначили організатори свята.

07/12/2019
Джерело інформації: Офіційний сайт Харківської міської ради

Естафета пам'яті

/Files/images/vovcha/fba48e99-1018-408b-987f-1195c662a6cf.jpgЗгідно з меморандумом про співпрацю між Харківською міською організацією учнівського самоврядування та Харківською міською організацією ветеранів Україним 3 грудня ХГ № 82 приймала районну "Естафету пам’яті", на якій були присутні представники районної організації ветеранів України.

04/12/2019

Дата останньої зміни 29 Травня 2020