У Харкові дезінфікують під'їзди житлових будинків

Бригади Міської дезінфекційної служби «Чистий дім Україна» сьогодні, 30 березня, приступили до санітарної обробки під'їздів у житлових будинках з метою профілактики поширення коронавірусу у Харкові.

/Files/images/vovcha/c4103ace186fa40eefeacb985f94ec34.jpgЯк повідомив начальник відділу обслуговування житлового фонду КП «Жилкомсервіс» Ярослав Саган, обробку проводять п'ять бригад міської дезінфекційної служби, які працюють у всіх районах міста.
«Протягом півтора тижнів ми плануємо обробити 3 тис. під'їздів у 900 житлових будинках. Після чого приступимо до обробки будинків, що залишилися, і коли обійдемо всі будинки, почнемо процес дезінфекції вдруге. Ми будемо проводити санітарну обробку до тих пір, поки не припиниться небезпечна ситуація у Харкові», - підкреслив Ярослав Саган.
За словами працівників служби, обробка проводиться розчином амонію, який є ефективним засобом для дезінфекції та широко використовується для цих цілей у різних країнах, у тому числі в США. При цьому засіб не представляє небезпеки для людей і домашніх тварин.
«Засіб називається «Санікон» - це дезінфектант, який бореться з різного роду вірусами і бактеріями, в тому числі з COVID-19. Обробка одного під'їзду займає 20-40 хвилин. Особлива увага приділяється місцям масового скупчення людей - це ліфти, вхідна група і перший поверх», - розповів дезінфектор Олександр Лямін.
Всього за день бригади дезінфекторів планують обробляти близько 300 під'їздів. Роботи проводяться з 9:00 до 17:00. Графіки обробки розміщуються заздалегідь на під'їздах будинків.
Також начальник Міської дезінфекційної служби «Чистий дім Україна» Валерій Герман повідомив, що в арсеналі підприємства є аерозольний генератор холодного туману, який дозволяє дезінфікувати відкриті території великої площі і в разі необхідності також буде задіяний для боротьби з коронавірусом.
«Це унікальна машина американського виробництва, яка може обробляти відкриті території будь-якими деззасобами. За день за її допомогою можна продезінфікувати від 10 до 40 га. Ми обробляємо, в основному, парки і приватні території, але якщо буде необхідність, то почнемо обробляти тротуари і вулиці», - зазначив Валерій Герман.

30/03/2020
Джерело інформації: Офіційний сайт Харківської міської ради

У Харкові продовжують встановлювати індивідуальні теплові пункти

Близько 50 індивідуальних теплових пунктів з автоматикою погодного регулювання встановлені в житлових будинках у Харкові.

/Files/images/novini_2020/52a015c226c162dfe30c2c318a50149b.jpgЯк повідомив сьогодні, 10 березня, керівник регіональної групи управління проєктом від КП «Харківські теплові мережі» Роман Зінченко, обладнання дозволяє не тільки рівномірно обігрівати квартири, а й істотно економити мешканцям на споживанні тепла. Зокрема, сучасний ІТП був встановлений в п'ятиповерховому будинку по пр. Льва Ландау, 56/3.
«Завдяки встановленню теплового пункту економія на платежах мешканців будинку коливається від 10 до 40%. Тепловий пункт складається з двох модулів - один відноситься до гарячої води, інший - до теплопостачання. У зимовий період у квартирах, згідно з нормативами, підтримується температура 18 градусів тепла, і коли температура повітря на вулиці піднімається вище 10 градусів тепла, опалення автоматично відключається», - повідомив Роман Зінченко.
Він додав, що ІТП встановлюються тільки в будинках комунальної форми власності, які раніше були оснащені тепловими пунктами. Всього в Харкові 250 таких будинків, в кожному з яких планується замінити застаріле обладнання на сучасне.
Зазначимо, ця робота проводиться КП «Харківські теплові мережі» у співпраці зі Світовим банком. Згідно з контрактом, до кінця 2020 року в місті повинні встановити ще 200 ІТП з автоматикою погодного регулювання.
За словами Романа Зінченка, на даний момент обладнання монтується у 8 житлових будинках в Індустріальному, Немишлянському та Шевченківському районах.

13/03/2020
Джерело інформації: Офіційний сайт Харківської міської ради

Кiлькiсть переглядiв: 45

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Центральна бібліотека ім. І.С. Тургенєва Централізована бібліотечна система Слобідського району м. Харкова

вулиця Чорноморська, 3,
61036, Харків
Україна

Дата останньої зміни 26 Травня 2020

Фотогалерея