Харків'ян запрошують до участі у фестивалі креативних індустрій

Фестиваль креативних індустрій «Create Kharkiv-2020» відбудеться 11-12 квітня на арт-заводі «Механіка. Інша Земля» (вул. Плеханівська, 126).

/Files/images/novini_2020/28acd69f19d7151e4487b888f642a737.jpgЯк повідомила начальник управління інноваційного розвитку та іміджевих проєктів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Вікторія Грецька-Миргородська, фестиваль є продовженням «Kharkiv Fashion», але вже в новому, розширеному форматі.
Так, захід включатиме не тільки покази колекцій українських дизайнерів, а й культурну складову: виставки робіт скульпторів, художників, дизайнерів середовища, модельєрів , графічного дизайну, а також книжкову виставку.
Крім того, в рамках «Create Kharkiv-2020» пройдуть конкурс креативних проектів, лекції та майстер-класи в сфері креативних індустрій, fashion-покази. Традиційно в ці дні працюватиме дизайн-маркет.
«Create Kharkiv 2020»- це перший в Харкові фестиваль креативних індустрій, напрямками роботи якого стануть fashion, арт, дизайн та архітектура. Мета цього заходу - розкрити неймовірно масштабний і багатовимірний креативний потенціал Харкова і підтримати талановиту молодь, яка працює в області творчого розвитку міста», - зазначила Вікторія Грецька-Миргородська.
До участі в заході запрошуються представники креативної індустрії, бізнесу, експерти моди і стилю, а також всі бажаючі.

19/02/2020
Джерело інформації: Офіційний сайт Харківської міської ради

Геннадій Кернес відкрив нові групи в дитячому садку №352

Харківський міський голова Геннадій Кернес сьогодні, 13 лютого, взяв участь в церемонії відкриття двох нових груп в дитячому садку №352 на пр. Героїв Сталінграда, 146-а.

/Files/images/vovcha/49fa68344ae78b106c2d630f3c1516e8.jpgДитячий садок №352 був створений у 1968 році, але через 30 років діяльності був закритий. У лютому 2019 року на сесії Харківської міської ради було прийнято рішення про відновлення роботи установи, а в жовтні дитсадок прийняв перших відвідувачів. Тоді в установі були відкриті чотири групи, які прийняли 90 малюків.
Сьогодні дитячий садочок поповнився ще 42 вихованцями, які навчатимуться в двох нових групах. З цією подією колектив установи, дітей та їхніх батьків привітав міський голова Геннадій Кернес.
«Ми вже відкрили шість груп, і ще стільки ж у нас попереду. А це - додаткові місця для дітей і надія батьків на те, що діти будуть під наглядом, нагодовані, отримають нові знання і з хорошим настроєм будуть йти додому і головне - з бажанням знову сюди повернутися. Я також знаю, що батьки піднімали питання занять з логопедом, і це дуже важливо, тому сьогодні ми відкриваємо в цьому садку логопедичну групу, а в подальшому їх стане ще кілька. Ще у садку з'явилася нова актова зала. Упевнений, вона теж потрібна для занять з розвитку мовлення, для уроків творчості та свят», - сказав Геннадій Кернес.
Як зазначила директор Департаменту освіти Ольга Деменко, з 2010 року в Харкові відкрили 21 новий дитячий садок, а це близько 6 тис. додаткових місць для дошкільнят. За її словами, на сьогоднішній день із загальної кількості дітей у віці від 3 до 6 років, які проживають у Харкові, дошкільні установи відвідують 95% дітей.
«За дуже короткий термін нам вдалося відновити роботу більше половини приміщень цього садка - тут виконали капітальний ремонт пральні, харчоблоку, медблоку, актового залу та шести груп. Я думаю, що цього року ми відкриємо ще дві групи, а через кілька років цей садок працюватиме на повну потужність», - повідомила Ольга Деменко.
Всього дошкільний заклад розрахований на 220 вихованців.

17/02/2020
Джерело інформації: Офіційний сайт Харківської міської ради

У Харкові привітали родину Масленкових з діамантовим весіллям

Жителі Слобідського району Віра і Костянтин Масленкові відзначили 60-ту річницю з дня весілля.

/Files/images/novini_2020/86f3ab5ec3cc3c49a8581961b85633b9.jpgВід імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса подружжя з ювілейною датою привітала заступник голови Адміністрації Слобідського району Світлана Лещенко.
«Ви змогли побудувати не тільки родину, але й цілий світ, заснований на довірі, розумінні і підтримці. Ви зберегли крізь роки взаємну любов і виростили гідних дітей. Миру і добра вам і вашій великій родині», - звернулася до ювілярів Світлана Лещенко.
Познайомилися майбутній чоловік і жінка на одному з танцмайданчиків у саду Шевченка,а 31 січня 1960 року відсвяткували весілля.«Усі танцюють, а ми з хлопцями стоїмо і дивимося, і тут вони мене штовхають і кажуть: «Дивись, яка дівчина гарна, запроси її». Я дуже соромився, але все ж знайшов в собі сили і запросив Віру, і все, не міг більше відірватися від неї», - розповів Костянтин Масленков.
Тепер у подружжя Масленкових - дві дочки, двоє онуків і правнуки. Кажуть, що всі ці 60 років вдалося прожити щасливо, бо між ними завжди були взаєморозуміння і любов один до одного.

10/02/2020
Джерело інформації: Офіційний сайт Харківської міської ради

Відбулося свято – вшанування переможців першого (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020»

/Files/images/novini_2020/D6KHQTjAOo0.jpg5 лютого 2020 року в приміщенні Адміністрації Слобідського району Харківської міської ради відбулося урочисте свято – вшанування переможців першого (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020». Перемогли:
- у номінації «Зарубіжна література» - Абазіна Людмила Володимирівна, учитель Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №102 Харківської міської ради Харківської області;
- у номінації «Початкова освіта» - Дятлова Алла Володимирівна, учитель Харківського технічного ліцею №173 Харківської міської ради Харківської області;
- у номінації «Хімія» – Калашникова Тетяна Олександрівна, учитель Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №78 Харківської міської ради Харківської області;
- у номінації «Образотворче мистецтво» - Бут Оксана Миколаївна. учитель Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №90 Харківської міської ради Харківської області;
- у номінації «Історія» – Морозов Денис Олександрович, учитель Харківської гімназії №46 ім. М.В. Ломоносова Харківської міської ради Харківської області.
Вчителі – переможці першого (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020» були нагороджені Грамотами і подарунками адміністрації Слобідського району Харківської міської ради, Управління освіти адміністрації Слобідського району, Слобідської районної профспілкової організації працівників освіти та науки України.

06/02/2020
Джерело інформації: Сайт Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради

Кiлькiсть переглядiв: 44

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Центральна бібліотека ім. І.С. Тургенєва Централізована бібліотечна система Слобідського району м. Харкова

вулиця Чорноморська, 3,
61036, Харків
Україна

Дата останньої зміни 26 Травня 2020

Фотогалерея