У Слобідському районі проходить масове прибирання території

Роботи з упорядкування та благоустрою території Слобідського району проводяться щодня, починаючи з 15 листопада.

/Files/images/novini_slobvdskiy/448251ff6c5c225f1f9f5f3490e2a616.jpg У них беруть участь колективи районної адміністрації, управління освіти, у тому числі представники шкіл №60, 77, 94, 95, 151, 114, гімназій №82, 83, ліцею №173, механіко-технологічного училища №18, дитячих садків, співробітники бібліотек району, а також працівники ТОВ «Астільда ​​– В», КП «Харківзеленбуд», АТП 16354, підприємці та місцеві мешканці. Так, прибирання території та вивіз сміття та листя провели біля шкіл та дитячих садків, на територіях уздовж пр. Гагаріна, пр. Льва Ландау, пр. Московського (трикутник), пр. Героїв Сталінграда, на бул. Жасминовому, вул. Садовопарковій, вул. Державінській, вул. Плеханівській, вул. Морозова, вул. Ньютона. біля станції метро «Завод ім. Малишева», у скверах «Зоряне містечко» та в районі перехрестя пр. Гагаріна – вул. Каштанова. У роботах було задіяно 10 одиниць техніки. Як зазначили в адміністрації району, традицію проводити подібні акції буде продовжено й надалі.

17/11/2021 Джерела інформації:
Офіційний сайт Харківської міської ради