"Комп'ютерний лікнеп" у бібліотеці № 5

На цьому тижні тренінги комп'ютерної грамотності у бібліотеці № 5 без перебільшення були особливі і знакові: нарешті ми підійшли впритул до безбережного океану Інтернету і без зайвих коливань занурилися у вивчення навичок роботи в нім. Наші курсанти дізналися, хто і навіщо придумав Інтернет, які програми дозволяють працювати в нім, як вони називаються і який з них віддати перевагу. Познайомилися ми і з системною програмою-шукачем, повчилися працювати в ній: формулювати і вводити запит, відкривати паралельно декілька вкладок і переміщатися між ними, розшукуючи інформацію, що цікавить нас. Нові корисні навички і знання зроблять наше життя цікавим, а дозвілля - змістовним.

/Files/images/filial_5/12-y_komplikbez/12/BeFunky Collage_1.jpg/Files/images/filial_5/12-y_komplikbez/12/BeFunky Collage_2.jpg/Files/images/filial_5/12-y_komplikbez/12/BeFunky Collage_3.jpg

Дата останньої зміни 18 Липня 2018