Зустріч сімейного клубу дитячого розвитку «Веселі Чомусики». Гра-фантазія «Сонечко і дощик»

Після невеликої літньої перерви у бібліотеці № 22 знову зібралися маленькі чомусики. Зустріч була присвячена літу, сонцю, дощику, квітам, овочам. Дітлахи віталися одне з одним і з сонечком, дарували сонечку промінці, грали у рухливу гру «Сонечко та дощик», під час перерви робили фізичні вправи, шукали камінці серед крупи та викладали морський берег. А ще разом із матусями ліпили із солоного тіста огірки та помідори і нарізали салат. Під кінець зустрічі малювали пальчиками квіти і краплини дощу. Ми раді, що допомагаємо малюкам рости, навчаємо грати і пізнавати навколишній світ.

/Files/images/filial_22_2017/гра1.jpg /Files/images/filial_22_2017/гра2.jpg /Files/images/filial_22_2017/гра3.jpg /Files/images/filial_22_2017/гра4.jpg

Дата останньої зміни 18 Листопада 2017