" Ким хата багата" Зоокарусель

Сьогодні в Центральній дитячій бібліотеці зібралися любителі домашніх тварин на зоокарусель , на якій разом з ними «покаталися» волонтери Зоозахисного Об'єднання « Вместе». Вони розповіли дітям про породи і види домашніх улюбленців, про лікування і годування, про виховання і догляд. Гості провели вікторину « Віриш чи ні?» в якій дітлахи залюбки відповідали на питання та пограли в рухливу гру « Роби як я». А зіркою нашого заходу стала маленька Хелі , яка з радістю демонструвала свої вміння і гралася з дітьми. Волонтери закликали дітей не забувати про те, що ми одна велика сім’я на маленькій планеті і роблячи добру справу, допомагаючи братам нашим меншим, ми допомагаємо собі!

Дата останньої зміни 27 Червня 2019