Арт-пікнік Слави Фролової в "Фельдман Екопарк"

Вже вдруге Центральна бібліотека Ім. І.С.Тургенєва Слобідського району бере участь у арт-пікніку Слави Фролової у Фельдман-екопарку. І ось 19 серпня ми гостинно запросили всіх бажаючих на наші майстер –класи. Для "казкових принцес" та "суперменів" ми запропонували майстер-клас по виготовленню прикрас, адже незвичайні аксесуари на піку популярності. Ми запропонували створити яскраві і оригінальні намисто і браслети, використовуючи самий неймовірний матеріал — пластикові трубочки для напоїв! Діти так завзято взялись до роботи, що створювали витончені, оригінальні та приголомшливі по красі вироби, з якими потім мали змогу зробити фото на королівському троні.

Читаючі розумники та розумниці на другому майстер-класі виготовлями закладки для улюблених книжок. І хоча, книжкових закладок зараз у продажу велика кількість, але красивішою та оригінальнішою буде та, що зроблена власноруч. Саме нею ми будемо більш охоче користуватися, тому що в ній вкладена частинка нашої душі. Ми переконані, що з такими, особливими та унікальними закладками читання стане ще більш захопливим, чи не так? А майстер-клас по виготовленню чудових, забавних совенят викликав шквал емоцій у дітей, та прагнення зробити і собі таку ж.

Чудова, весела, різнобарвна програма порадувала дітей, а рухливі ігри та змагання не залишили байдужими нікого.