«Моя улюблена книга дитинства»: Бібліотечний бульвар.

Сьогоднішній ранок для юних читачів бібліотеки-філії № 5 розпочався з улюблених книжок. Бібліотекарі, що завітали до майданчику, ознайомили дітлахів району з кращими зразками дитячої книги. Діти залюбки переглядали книги, відповідали на запитання, загадки, та охоче розповідали про своїх казкових улюбленців. Найкращі знавці казкової літератури були нагороджені солодкими подарунками, та браслетами-фенечками на згадку про бібліотеку.

/Files/images/filial_5/moya_ulyublena_kniga/BeFunky Collage_1.jpg/Files/images/filial_5/moya_ulyublena_kniga/BeFunky Collage_2.jpg/Files/images/filial_5/moya_ulyublena_kniga/BeFunky Collage_3.jpg