«Слався, наша Країно, рідне місто моє»: святкова зустріч

Давня і плідна співпраця об'єднує бібліотеку № 5 і Територіальний центр з надання соціальних послуг населенню Слобідського району, і не дивно, що найголовніші події ми традиційно відзначаємо разом. Напередодні 23 серпня не можливо не помітити, як змінився наш улюблений Харків, перетворюючись в по-справжньому європейське місто, а дізнатися більше про історію та сучасність рідного краю допоможуть книги з фонду нашої бібліотеки. В урочистій частині нашої зустрічі ми осмислили значення прийняття 26 років тому Акту Незалежності України в житті всього народу і для особистої долі кожного з нас і, звичайно ж, нікого не залишила байдужим велика концертна програма ансамблю «Веснянка», присвячена річниці визволення Харкова, Дню міста , свята символів державності нашої Батьківщини і Незалежності України.