Від друкованої до електронної книги. Бібліотечний урок

Цікавий бібліотечний урок присвячений її величності Книзі відбувся в Центральній дитячій бібліотеці. Діти прослідкували весь шлях розвитку книги, від її виникнення і до сьогоднішнього дня. Про перші рукописні книги, про першого друкаря книг І. Федорова, про те, як удосконалювалась книга протягом століть нашим читачам розповів відеофільм: «Від рукописної до електронної книги». Особливо цікавою була інформація про самі незвичайні книги, які існують в світі, та про електронні книги 21 століття.Бібліотечний урок збагатив знання дітей про історію виникнення і розвитку книги, та допоміг їм усвідомити, яка неоціненне значення завжди мала і має книга в житті людей незалежно від її формату. Книга – то є наш одвічний скарб.

/Files/images/tsdb/2017/noyabr/bibl_urok/096.JPG /Files/images/tsdb/2017/noyabr/bibl_urok/097.JPG

/Files/images/tsdb/2017/noyabr/bibl_urok/098.JPG /Files/images/tsdb/2017/noyabr/bibl_urok/112.JPG/Files/images/tsdb/2017/noyabr/bibl_urok/092.JPG