Чародій-ранок «Скоро, скоро на поріг прийде свято — Новий рік», свято «Казки біля новорічної ялинки». Лялькова вистава «Новорічна пригода»

У бібліотеці № 22 продовжилися новорічні зустрічі із учнями початкових класів школи № 90. 20.12.2017 і 21.12.2017 ми знайомили дітлахів із бібліотекою, згадали казки про зиму, зимові свята, снігових та морозних казкових героїв, вивчили правила поводження із книгою, відгадали загадки, граючи у рими, спробували складати віршики. Потім дітлахи отримали листа від інопланетян, які дуже хотіли зрозуміти: як це веселитися біля новорічної ялинки, водити хороводи, отримувати подарунки. Діти навчили інопланетних друзів поздоровляти одне одного зі святом, “ліпити” сніговиків, співати веселих пісень, танцювати. Під час лялькової вистави космічні прибульці ще й отримали від Діда Мороза в подарунок скриньку із чудовими казками і полетіли до своєї планети. Дітлахи отримали задоволення, веселий настрій, щирі побажання, солодкі подарунки.

/Files/images/filial_22_2017/скоро1.jpg /Files/images/filial_22_2017/скоро2.jpg /Files/images/filial_22_2017/скоро3.jpg /Files/images/filial_22_2017/скоро4.jpg