Зустріч клубу «Веселі Чомусики». Новорічне конфетті «Новий рік у хату йде – нам ялиночку несе». Лялькова вистава «Новорічна пригода»

Бібліотека № 22 запросила маленьких Чомусиків на новорічну казку. В казку з далекої планети Сєдна прилетіли біороботи. А дітлахи в цей час помилувалися ялинкою, розвеселили її хороводом, прикрасили вогниками. Під час лялькової вистави діти познайомилися із дівчинкою Машею, її другом Тобиком, зайчиком, ведмедем, разом з Дідом Морозом подарували біороботам чудові казочки, грали в різні ігри – «Святкове прибирання», «Танцюючий зоопарк», «Зігрівалочка», «Рукавички передавайте», розповідали віршики, водили хороводи і, нарешті, отримали подарунки від Діда Мороза.

/Files/images/filial_22_2017/зустріч1.jpg /Files/images/filial_22_2017/зустріч2.jpg /Files/images/filial_22_2017/зустріч3.jpg /Files/images/filial_22_2017/зустріч4.jpg