Різдвяно – новорічні передзвони. Різдвяне дозвілля

Свято Різдво Христове вже незабаром ступить на поріг наших осель, а до Центральної дитячої бібліотеки воно завітало вже сьогодні. Як виникло світле і радісне свято Різдво Христове, як святкували його наші прадіди, діти дізналися із розповіді бібліотекаря і цікавого відеофільму «Різдво Христове». Лунали різдвяні пісні, та колядки, що підіймали настрій наших гостей. Діти і самі виконали веселі різдвяні і новорічні пісні на шумових інструментах. Знайомі і улюблені - вони зазвучали по новому у виконанні наших юних музикантів. Дітлахи були у захваті від веселих святкових мелодій і власного виконання. Та все ж найбільше їх зацікавив обряд – щедрування, адже вони готувались щедрувати в бібліотеці. Щедрували діти щиро, завзято, і на абонементі і в читальному залі, бажали добробуту і щастя. За старим народним звичаєм щедрувальників пригощали солодощами і чаєм аби вони знову прийшли щедрувати в наступному році.

Гості різдвяного свята приймали поздоровлення з наступаючим Різдвом Христовим, всім було радісно і весело.