"Комп'ютерний лікнеп" у бібліотеці № 5

Уміння "знаходити букву" в англійському розкладі клавіатури - дійсно необхідна навичка для кожного інтернет-користувача, чому і був присвячений черговий тренінг комп'ютерної грамотності для співробітників Товариства Червоного Хреста України у бібліотеці № 5. Це згодиться, коли потрібно буде ввести символи бот-защиты, назву поштового сервера і пароль, а може припаде коли-небудь і листуватися англійською мовою. Дуже важливо знати, як набрати "англійську" крапку, кому, лапки і знак електронної пошти. Ну і як бонус: апостроф в англійському розкладі набирається простим натисненням клавіші і навіть в нижньому регістрі - простіше не придумаєш!

/Files/images/filial_5/14-y_komp_lknep/5/BeFunky Collage.jpg

Дата останньої зміни 21 Вересня 2018