"Маланка та Василь несуть добро усім" - етно-гра

Розділившись на дві команди, ми з дітлахами сьогодні заходились змагатися, хто ж в нашій ЦБ ім. І.С.Тургенєва найкращий щедрувальник. Ми уважненько подивились презентацію про свято Василя та Маланки, щоб "вжитися в образ" і зрозуміти, для чого і з яким настроєм співати. Потім дітлахи вибрали найкращі, з їх точки зору, колядки, щоб вивчити їх напам’ять та заспівати на святах вдома чи для друзів. Вибрали ми славнозвісну "Щедрик-ведрик, щедрівочка, прилетіла ластівочка" та "Прийшли щедрувати до вашої хати", послухали їх, проспівали один раз з роздрукованими словами на аркушиках і тут... на наших дітлахів зійшло натхнення! Вони почали домовлятися, як можна заспівати і навіть зіграти театралізовано цю щедрівку. Щоб вони трошки подумали і відпочили, бібліотекар підібрала їм веселу мульт-казочку про Новий рік українською мовою. Діти придумали багато цікавого, як можна "зіграти" щедрівку і навіть придумали вийти і пощедрувати прямісінько в читальний зал бібліотеки. Але в останню мить почали соромитись: ми, мовляв, не співаки і не актори... Але, дякувати Богові, не всі були такі сором’язливі, і наш дебют все-таки відбувся. На наш веселий спів прийшли послухати щедрівки навіть з першого поверху. Усі щиро аплодували юним даруванням, крім того артисти отримали заслужену традиційну нагороду: як і належить при співі щедрівок: господиня "домівки" в особі директора бібліотеки піднесла співакам смаколики-цукерки.

Дата останньої зміни 25 Квітня 2018