Веселий English - онлайн-тренінг

Наша сьогоднішня зустріч більш за все нагадувала дружні посиденьки, на яких дітлахи розповідали один одному, що вони бачуть, який воно має вигляд і чи подобається це їм. Насправді ми вчилися ставити дуже важливі, з точки зору вивчення англійської, питання:"Що те, або Що це?", "Хто то, або Хто це?", " Чи це...(той чи інший предмет)?" Важливим є і вміння відповісти на питання:" Так, це...", або "Ні, це не..."

Наступного разу ми підготуємо один для одного схожі питання про овочі і фрукти, питання, які допоможуть описати їх форми, смак та колір.

Дата останньої зміни 25 Квітня 2018