Ленгвіч-кафе - онлайн-тренінг

Головною темою, яку ми сьогодні обговорювали на нашій зустрічі, було відкриття нової групи "Англійська з нуля". Справа в тому, що в нашій групі дорослих учасників спочатку зібрались люди з різним рівнем знання англійської. Нам завжди було цікаво і корисно разом, але поступово стало питання: як зрівнятися, хоч би приблизно. Декому треба повернутися до перших, початкових, тем з граматики і розмовних, а дехто може рухатись вперед, і навіть збільшити швидкість. Ось чому з наступної суботи група дорослих буде займатись двома меншими підгрупками: для початківців і для тих, хто продовжує. Але, домовились ми, оскільки група наша дружня і ми дуже прив’язані один до одного, хто хоче, зможе відвідувати обидві групи, які будуть займатись одна за одною: о першій і о другій годині.

А розмовну нашу тему ми продовжили і сьогодні: ми вчимося питати і вказувати напрямки до різних об’єктів. Наступного разу ми ознайомимось з назвами різних будівль і закладів, що розміщуються на вулицях наших міст і є орієнтирами при виборі напрямків.

/Files/images/tsb_imturgeneva/lengvich-kafe/13-01-18/IMG_1583.JPG/Files/images/tsb_imturgeneva/lengvich-kafe/13-01-18/IMG_1584.JPG/Files/images/tsb_imturgeneva/lengvich-kafe/13-01-18/IMG_1585.JPG/Files/images/tsb_imturgeneva/lengvich-kafe/13-01-18/IMG_1586.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 33

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Центральна бібліотека ім. І.С. Тургенєва Централізована бібліотечна система Слобідського району м. Харкова

вулиця Чорноморська, 3,
61036, Харків
Україна

Дата останньої зміни 22 Жовтня 2018

Фотогалерея