Від зернини до хлібини (пізнавальна відеогодина)

Сьогодні до бібліотеки № 5 завітали учні 1-В класу 151 школи. «Яка їжа найголовніша?» - запитали ми у малюків і негайно отримали відповідь - «хліб». Саме хлібу була присвячена наша зустріч, діти дізналися: з чого робили перший хліб, як люди навчилися вирощувати жито та пшеницю і чому багато народів прирівнюють хліб до золота. Першокласники на власні очі побачили зерна пшениці та жита, пшеничне та житнє борошно, змогли порівняти їх між собою і навіть помацати. Разом ми згадали прислів'я про хліб, здійснили віртуальну подорож до музею хліба у Києві. Цікавою і повчальною історією став для дітлахів мультфільм «История девочки, которая наступила на хлеб».

/Files/images/filial_5/hleb/1.jpg /Files/images/filial_5/hleb/2.jpg

Дата останньої зміни 16 Серпня 2018