Повернутися до звичайного режиму

Година пізнань і відкриттів «Масляна в країнах Європи»

Бібліотека № 22 запросила до традиції веселих народних гулянь третьокласників школи № 90. Наші гості дізналися про обряди свята Масляної в Україні і у різних народів Європи, поцікавилися карнавалами, в які переростає свято Масляниці на території європейських країн. Із задоволенням дітлахи відгадували загадки, грали в ігри: естафета «Біг у мішках», «Естафета зі сковорідкою», «Назви найбільше солодощів», «Відгадай відправника», «Подаруй хустинку», «Горобці і ворони». Потім пили чай та частувалися млинцями, прощалися із зимою, раділи, що приблизили прихід теплих весняних днів та сонечка.

/Files/images/filial_22_2017/карнавал1.jpg /Files/images/filial_22_2017/карнавал2.jpg /Files/images/filial_22_2017/карнавал3.jpg /Files/images/filial_22_2017/карнавал4.jpg

Дата останньої зміни 21 Вересня 2018