Закохана Європа (ігровий мікс)

Сьогодні темою зустрічі 1-А класу 151 школи та бібліотеки № 5 була «Європа в день Святого Валентина». Разом з нашими маленькими читачами ми зробили віртуальну подорож до святкової Європи. Наші гості дізналися, як святкують день закоханих в різних куточках Європи, традиції та особливості цього свята в різних країнах. Побачили що дарують закохані один одному, які скульптурні пам’ятники коханню існують. Найбільш дітлахам сподобалися такі пам’ятники: «Закохані ліхтарі» у Києві, «Закохані камені» у Житомирі, а харківський пам’ятник «Закохані», деякі учні бачили на власні очі. Після нашої подорожі на першокласників чекали цікаві конкурси: «Знайди свою половинку», «Найкращий комплімент», «Зізнання у коханні».

/Files/images/filial_5/valentin_2/1.jpg/Files/images/filial_5/valentin_2/2.jpg/Files/images/filial_5/valentin_2/3.jpg

Дата останньої зміни 16 Серпня 2018