"Комп'ютерний лікнеп" у бібліотеці № 5

Тема чергового зайняття на комп'ютерних тренінгах у бібліотеці № 5 - "буфер обміну". У цю невидиму, але практично безмежну частину пам'яті комп'ютера можна скопіювати все - від букви або точки до улюбленого серіалу, а потім вставити скопійоване куди завгодно, причому необмежене число разів. Але треба пам'ятати, що скопійована або вирізана (тобто видалена з першоджерела) інформація зберігається у буфері обміну тільки доки ми не скопіюємо будь-що нове, або не вимкнемо комп'ютер. До нової зустрічі - не забуваємо тренуватися удома, повторюємо і закріплюємо вивчений матеріал.

/Files/images/filial_5/15-y_komplknep/6/BeFunky Collage.jpg

Дата останньої зміни 21 Травня 2018