"Комп'ютерний лікнеп" у бібліотеці № 5

Усі ми дуже любимо розглядати фотографії, а учасники комп'ютерних тренінгів у бібліотеці № 5 не лише люблять, а тепер ще і уміють. Не велика, здавалося б, премудрість: знайти і відкрити теку з світлинами, вивести по черзі знімки на повний екран за допомогою програми-переглядача, відібрати вподобані і скопіювати їх на свою флешку в спеціально створену теку. Але новачка дорослого віку тут може очікувати ряд труднощів. Не все просто складається з переходом між відкритими програмами, здійснювати який нам допомагає нова для нас клавішна комбінація "Alt+Tab", та і скопіювати вподобану фотографію в потрібну теку вдається не завжди - так і намагається відкритися зовсім не та, що потрібна. Але наші курсанти вже знають: трохи практики - і все у нас вийде!

/Files/images/filial_5/15-y_komplknep/9/BeFunky Collage.jpg

Дата останньої зміни 22 Червня 2018