Повернутися до звичайного режиму

«Честита баба марта!» Пункт Європейської інформації

Сьогодні дітлахи, що прийшли до Центральної бібліотеки знайомились з однією з найстаріших країн Європи, країною троянд та печер. Болгари дуже яскраво святкують прихід весни. Це свято в Болгарії називається Баба Марта, і дарувати в цей день прийнято мартенички - прикраси з червоних і білих ниток. Цей атрибут весни носять на одязі весь місяць, а 31 березня знімають і розвішують на квітучих фруктових деревах. Вважається, що даний обряд принесе людям успіх протягом усього майбутнього року.

Ми вирішили перевірити чи насправді це дійство допоможе нашим справам і створили весняний віночок в традиційних кольорах болгарського свята. Тепер будемо чекати доки зацвітуть дерева.

/Files/images/2018_tsb/h.jpg/Files/images/2018_tsb/h1.jpg /Files/images/2018_tsb/h2.jpg/Files/images/2018_tsb/h3.jpg/Files/images/2018_tsb/h4.jpg

Дата останньої зміни 21 Вересня 2018