Зустріч сімейного клубу дитячого розвитку «Веселі Чомусики». Бібліотечна розвивалочка «Котом’явні історії».

Зустріч маленьких Чомусиків із бібліотекою № 22 була присвячена домашнім тваринам. Діти шукали малюнки із зображенням різних тварин та групували їх до диких та домашніх тваринок. Відгадуючи тварин по голосу, дітлахи прикріпляли відповідно до малюнку прищіпки. Слухаючи казку «Спір тварин», діти думали над тим, чим вони корисні для людини. В гості до малюків прийшов котик і розповів про себе багато цікавого. Діти гралися з ним, потім малювали сліди його лапок і робили маленьких пухнастих кошенят за допомогою ниток. Зустріч завершилася грою «Танцюючий зоопарк» та маленькою екскурсією по бібліотеці. Наш клуб весь час поповнюється новими дітлахами і батьками і це дуже приємно.

/Files/images/filial_22_2017/котики1.jpg /Files/images/filial_22_2017/котики2.jpg /Files/images/filial_22_2017/котики3.jpg