Чарівна рідина (пізнавальне шоу)

Бібліотека № 5 запросила учнів 2 класу 20 школи, щоб розповісти їм про звичайну воду та продемонструвати її незвичайні особливості. Дітлахи пригадали де знаходиться вода у природі, у якому вигляді вона буває, для чого люди її використовують. З відеоролика «Кругообіг води у природі» другокласники дізналися, чому водні ресурси на Землі не закінчуються. А потім бібліотекарка перетворилася на чарівницю і стала повелителькою води. В її руках слухняна рідина демонструвала справжні дива, тримала папірець на перевернутій склянці, не давала потонути досить важкому курячому яйцю, сама забігала у скляну посудину. На останок бібліотекарка помістила у склянку секретну записку і запропонувала дітям занурити це у воду. Результат сміливого досліду вразив школярів, записка залишилася сухою, і вони змогли її прочитати. «Щоб стати чарівником, треба добре вчитися і багато читати» було в ній.

/Files/images/filial_5/voda/1.jpg /Files/images/filial_5/voda/2.jpg /Files/images/filial_5/voda/3.jpg

Дата останньої зміни 19 Вересня 2018