Веселий English - Вчись, граючи - святковий едвертисмент

Не встигнеш озирнутися, а вже і літні канікули не за горами. Та й зараз уже погодка налагоджується і просто так сидіти вдома вже не під силу. Чим би таке зайнятися? А чи не сходити в ім. І.С.Тургенєва?

Поки що таке питання залишається для наших юних читачів чисто риторичним: ну, поміняю я книги, але ж це не надовго. А далі? І ось тут на допомогу нашим гостям-четверокласникам з НВК №112 поспішив святковий едвертісмент (рекламний дайджест) про цікаве, корисне і про розваги, яких в нашій бібліотеці повнісінько!

Ми поділилися з дітлахами радістю, що ось-ось вже і запрацює наш медіа-гейм хол, в який вони (наші друзі) все заздалегідь запрошені; що, традиційно, щодня протягом всіх літніх канікул ми чекаємо їх в бібліотеці з іграми та іншими розвагами.

Але це все в майбутньому. А зараз? А прямо зараз, говорили ми, наших друзів чекають в групі проекту "АртЛаб", де вони зможуть весело і цікаво навчатися працювати з фото- і відео-технікою; на майстер-класах, де вони навчаться робити елегантні, красиві і стильні вироби. А ще - і теж прямо зараз - учні можуть перед кінцем навчального року істотно підвищити свої оцінки з англійської мови, відвідуючи групу "Веселий English " проекту Ленгвіч-кафе. І не тільки граматика і шкільні оцінки - головна тема таких зустрічей. А класно навчитися розмовляти так, щоб тебе розуміли в будь-якій точці земної кулі? А розуміти мультики, фільми та пісні англійською? Ось! І цьому тут навчать. А у вигляді рекламного бонусу діти всі разом розучили і виконали пісеньку-гру "Великодній кролик" ( "Easter Bunny"), поплескавши з ним разом вухами, потрусивши хвостиком, пострибавши і поворухнувши носиками. На прощання побажали один одному і бібліотеці щасливого Великодня (“Happy Easter!”)і попрощалися до наступної (як завжди - близької) зустрічі!

/Files/images/tsb_imturgeneva/vesela_anglyska/13-04-2018_-_svyatkoviy_edvertisment/IMG_4496.JPG/Files/images/tsb_imturgeneva/vesela_anglyska/13-04-2018_-_svyatkoviy_edvertisment/IMG_4499.JPG/Files/images/tsb_imturgeneva/vesela_anglyska/13-04-2018_-_svyatkoviy_edvertisment/IMG_4500.JPG/Files/images/tsb_imturgeneva/vesela_anglyska/13-04-2018_-_svyatkoviy_edvertisment/IMG_4501.JPG/Files/images/tsb_imturgeneva/vesela_anglyska/13-04-2018_-_svyatkoviy_edvertisment/IMG_4503.JPG/Files/images/tsb_imturgeneva/vesela_anglyska/13-04-2018_-_svyatkoviy_edvertisment/IMG_4504.JPG/Files/images/tsb_imturgeneva/vesela_anglyska/13-04-2018_-_svyatkoviy_edvertisment/IMG_4506.JPG/Files/images/tsb_imturgeneva/vesela_anglyska/13-04-2018_-_svyatkoviy_edvertisment/IMG_4507.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 31

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Центральна бібліотека ім. І.С. Тургенєва Централізована бібліотечна система Слобідського району м. Харкова

вулиця Чорноморська, 3,
61036, Харків
Україна

Дата останньої зміни 19 Березня 2019

Фотогалерея