Веселе навчання без всякого страждання - медіа-дайджест

Скоро канікули ... Чим би таке зайнятися? А чим зайнятися після уроків, щоб і цікаво, і корисно одночасно? А так буває? А де? У нас - в ЦБ ім. І.С.Тургенєва. Ми сьогодні розповіли про це об'єднаній групі продовженого дня НВК №112. Поговоривши з учнями про їхні проблеми в школі, особливо в кінці навчального року, ми запропонували їм пріходіть до нас в бібліотеку робити уроки: у нас є комп'ютери, які завжди в першу чергу до послуг тих, уто вчиться; у нас є класні довідники, енциклопедії, словники; у нас є тихі та спокійні куточки для занять, щоб ніхто не відволікав і не заважав. І все це разом - навчальна локація - дуже сподобалося хлопцям. А потім ми розповіли нашим гостям про групу, де можна суттєво підтягнути і вдосконалити свою англійську, як граматику, так і розмовний. Щоб слова не залишилися просто словами, ми тут же провели бриф-урок для хлопців: повторили слова, що стосуються Пасхи, заспівали (навіть станцювали) з бадьорими пінгвінами і з непосидою - Великоднім кроликом. Вийшло досить непогано: хоч і не дуже синхронно, зате весело!

Нагадали ми нашим друзям і про проект "АртЛаб", завдяки котрому вони можуть стати практично професійними фотографами або операторами, про клуб "Дітвора", в якому чого тільки цікавого, чудесного і яскравого ні буває! А наші майстер-класи, про які вже нагадали (та й не забували) самі хлопці! Щонеділі до 12-00 вони мчать до нас, а ще напередодні заглядають в читальний зал з питанням: "Що буде в неділю?"

А на канікулах, нагадали ми дітлахам, чекаємо вас в бібліотеці кожен день: приходьте, - буде ненудно разом!

/Files/images/tsb_imturgeneva/shkola_uchba/13-04-2018-uchimsya_veselo/Безымянный коллаж (1).jpg/Files/images/tsb_imturgeneva/shkola_uchba/13-04-2018-uchimsya_veselo/Безымянный коллаж (2).jpg

Кiлькiсть переглядiв: 25

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Центральна бібліотека ім. І.С. Тургенєва Централізована бібліотечна система Слобідського району м. Харкова

вулиця Чорноморська, 3,
61036, Харків
Україна

Дата останньої зміни 19 Березня 2019

Фотогалерея