Пункт європейської інформації. Відео подорож «Свято англійського Великодня»

Бібліотека № 22 запросила учнів 2 класу школи № 90 до подорожі Великобританією. Юні мандрівники роздивилися карту Європи, віднайшли Англію, згадали англійські легенди про короля Артура, Робін Гуда, чудовисько озера Лох-Нес, познайомилися із пам’ятками англійської культури, традиціями та звичаями країни, дитячими письменниками та їх казковими створіннями.

Дітлахам дуже сподобався англійський Великдень, особливо великодній кролик із шоколадними подарунками, тому ми пограли у пасхальні ігри, під час гри «Пошук сюрпризів» знайшли собі солодощі, із паперових долоньок зробили веселих кроликів, що будуть нагадувати про цікаву подорож.

/Files/images/filial_22_2017/Велика Британія1.jpg /Files/images/filial_22_2017/Велика Британія2.jpg /Files/images/filial_22_2017/Велика Британія3.jpg

Дата останньої зміни 10 Грудня 2018