"Час читати!". Book-слем

Хто розповість про дитячі книжки краще за самих дітлахів? Командне змагання на кращу "рекламну компанію" відбулось сьогодні в Центральній бібліотеці. Діти отримали завдання порекомендувати книжки від імені улюблених персонажів для юних читачів бібліотеки. Уява, почуття гумору, вміння знайти головне й цікаве, командна згуртованість та позитивний настрій зробили свою справу. Всі отримали задоволення від самого процесу створення, командної роботи й звісно від чудових результатів. А який PR-проект вам до вподоби?

Галерея "Book-слем"

Дата останньої зміни 10 Грудня 2018