Повернутися до звичайного режиму

Ленгвіч-кафе - старша група

Тема нашої сьогоднішньої зустрічі була досить серйозною. Звучіть вона так "Також і я - So do I, neither am I etc .:" Такі відповіді застосовуються в англійській мові, коли ми погоджуємося з позитивним або з негативним твердженням. Ми переглянули відео з каналу Englsecret і виконали вправи, запропоновані в уроці. А потім ми, вирішивши перевірити себе, пройшли пару тестів. Залишилося тільки вдома все ще раз повторити і написати свої приклади, і - тема наша!

Дата останньої зміни 18 Липня 2018