«36 і 6 котів». Майстер-клас за мотивами книги

Сьогодні ми знайомились з новою книжкою, що з’явилася в фонді Центральної бібліотеки. Це неймовірно позитивна, добра й весела історія української письменниці Галини Вдовиченко «36 і 6 котів». 36 дорослих і 6 малих сучасних й креативних котів, зі своїми особливостями, здібностями й талантами, підкорили наші серця з перших сторінок книги, а великі кольорові ілюстрації допомогли роздивитися кожну котячу особистість. Звісно, творчі люди, завжди раді проявити свої здібності, тому і ми, після знайомства з книгою, з задоволенням створили ось таку котячу компанію.)

/Files/images/2018_tsb/6.jpg/Files/images/2018_tsb/7.jpg/Files/images/2018_tsb/8.jpg/Files/images/2018_tsb/9.jpg

Дата останньої зміни 20 Квітня 2018