"Тайна імені" - година відпочинку

Наше ім’я - це ж не просто поєднання звуків. Психологи і містики впевнені, що наше ім’я суттєво впливає на нашу долю. Фізики це пояснюють з точки зору дії звуків різної частоти на мозок людини: мовляв, ніякої містики - суцільна фізика. Як би там не було, але наше ім°я - це важлива частина нашого життя. Про походження імен і взаємодію людини і її імені і відбулась розмова між жіночками, що тимчасово перебувають в Качанівській колонії №54 і представником ЦБ Слобідського району. Стільки питань, вражень, особистих роздумів, що, звісно, часу на все не вистачило. Що ж, ми радо зустрінемось і поспілкуємось на цю тему ще раз, через тиждень.

/Files/images/tsb_imturgeneva/jenskaya_koloniya/artek-1320007237.jpg

Дата останньої зміни 16 Серпня 2018