Ленгвіч-кафе - лінгво-тренінг

Хоч група сьогодні ("дякувати" погоді) зібралась невеличка, але всі прийшли з єдиною метою: будемо займатись дві години! Тема, яку ми розпочали на попередній зустрічі, дуже непроста: простий минулий час Past Simple. А сьогодні ми зробили ще один крок вперед і логічно перейшли до Present Perfect Tense. Ці два граматичні часи тісно пов’язані один з одним, тому їх, як водиться, вивчають один за одним. Ми розглянули, чим вони схожі, а чим різняться, коли вживаються і чи слід і чи можна їх замінювати.

Щоб дати своєму мозку відпочити, ми повернулись трішечки назад і згадали, що дехто ще не розповів про свій улюблений сезон року. Отже - улюблені пори року, без певної підготовки, лише на досвіді і емоціях. Це було цікаво, усім - і тим, хто слухав, і тим, хто розповідав.

Дата останньої зміни 16 Серпня 2018