"Листівка до Дня матері". Дизайн-тайм

День матері - час привітати матусь, висловити їм свою подяку і розповісти всьому світу, які вони чудові. Дітлахам, що сьогодні прийшли на творчі заняття в Центральну бібліотеку, запропонували стати дизайнерами вітальних листівок. Створювати дизайн дітям допомогли зображення, об'єкти та інструменти графічного редактора Crello, а любов і теплі слова дітлахів зробили листівки зворушливими й унікальними.

/Files/images/2018_tsb/52.jpg/Files/images/2018_tsb/53.jpg/Files/images/2018_tsb/54.jpg/Files/images/2018_tsb/551.jpg

Дата останньої зміни 22 Травня 2018