Євроленд - літературна толока до Дня Європи

У ЦБ ім. І.С.Тургенєва - подвійне свято: ми святкуємо День Європи та ще й під час свята Bookfest, що проходить зараз в нашому місті! Ці значущі для кожного українця і харків'янина дні створили особливий настрій у п'ятикласників, які прийшли сьогодні до нас в гості. Ерудовані, активні, вони не раз брали участь в різних заходах в нашій бібліотеці. Тому і завдання для них сьогодні були непрості.

Розбившись на команди, юні знаєчки вирушили в Бук-турне по Європі. Кожній команді потрібно було вгадати країну - пункт призначення, в цьому їм допомогали картки-підказки: спочатку підказка була "туманною", символ країни, зображений на ній, був не найяскравішим і прямим, але і отримати за вгадування "з перших нот" можна було максимальну кількість очок; потім слідували більш ясні підказки, а в останню чергу (до якої, до речі, справа в жодній команді так і не дійшла) повинні бути представлені най-найвідоміші символи країни. Команди швидко розібралися в картках і з'ясували, що країнами призначення для них стали Франція, Англія, Італія і Німеччина. Далі завдання трохи ускладнювалися, і учасникам потрібно було назвати відомих письменників, які живуть і творять в цих країнах. Було дуже приємно почути від учасників не тільки імена відомих дитячих письменників, а й "дорослих" письменників-класиків, таких як Гете і Гейне (від "німецької" команди) і А.Дюма (від "французів"). На підтвердження правильності своїх припущень учні отримали книги названих ними авторів і погортали їх досхочу, тому що надалі завдання були безпосередньо пов'язані саме з книгами (Букфест все-таки). Нове завдання: за прочитаним ведучим цитатами впізнати відому книгу і назвати її автора. Впоралися! І - останнє дійство в нашій насиченій програмі (дуже сучасне, актуальне завдання): розрекламувати будь-яку з книг, що лежить на їхніх столах. І спробувати зробити це так, щоб іншим схотілося її взяти почитати прямо зараз. Для того, щоб виграти в цьому конкурсі, наша креативна дітвора навіть включила в свої виступи пісні, танці, ілюстрування виступів і театральні прийоми!

"Повернувшись з турне", підвівши підсумки ігрових конкурсів, ми переконалися: перемогла, як завжди, дружба, без якої неможливо було створити ті маленькі шедеври, яким ми сьогодні всі разом раділи.

А в кінці зустрічі ми познайомилися з новою виставкою в нашому Пункті європейської інформації: дітлахи добре знають, що тут завжди можна знайти багато цікавого про різні країни і познайомитися з новими книгами, статтями та друкованими матеріалами, як і в цей раз.

/Files/images/tsb_imturgeneva/bukfest/24-05-2018/Безымянный коллаж (1).jpg/Files/images/tsb_imturgeneva/bukfest/24-05-2018/Безымянный коллаж (2).jpg/Files/images/tsb_imturgeneva/bukfest/24-05-2018/Безымянный коллаж (3).jpg/Files/images/tsb_imturgeneva/bukfest/24-05-2018/Безымянный коллаж (4).jpg/Files/images/tsb_imturgeneva/bukfest/24-05-2018/Безымянный коллаж (5).jpg/Files/images/tsb_imturgeneva/bukfest/24-05-2018/Безымянный коллаж.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 192

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Центральна бібліотека ім. І.С. Тургенєва Централізована бібліотечна система Слобідського району м. Харкова

вулиця Чорноморська, 3,
61036, Харків
Україна

Дата останньої зміни 24 Листопада 2020

Фотогалерея