Хай щасливі будуть діти. Свято дитинства

На веселе, дзвінкоголосе свято – присвячене Міжнародному дню захисту дітей до Центральної дитячої бібліотеки завітали учні 3 – го класу ЗОШ № 44. Музичний відеофільм: «Щасливе дитинство» додав дітям святкового настрою. Про права дітей, що закріплені в Міжнародній Конвенції ООН школярі дізналися із цікавої і пізнавальної презентації: «Права дітей», тож в мультиправовій панорамі діти вже дружно розповідали де були порушені права улюблених героїв.Свято подарувало школярам зустріч з популярними літературними героями в ляльковій виставі «Діти – справжнє золото». Наші маленькі гості дуже раділи з того, що вони справжнє золото і після вистави ще із більшим запалом відповідали на питання вікторин, приймали участь в іграх, співали дитячі пісні. Діти приймали поздоровлення з наступаючим святом і запрошення бібліотекаря, частіше приходити до бібліотеки.