"Комп'ютерний лікнеп" у бібліотеці № 5

Здавалося б, які можуть бути трудності у дорослих людей, учасників комп'ютерних тренінгів у бібліотеці № 5, з використанням і застосуванням на листі розділових знаків? Але при найближчому розгляді клавіатури виявляється, що кома знаходиться у верхньому регістрі над точкою, і для її введення необхідно утримувати натиснутою клавішу "Shift". Та ж ситуація і з двокрапкою, питальна і знаками окликів. А знаку "тире" немає і зовсім - є дефіс, і щоб він перетворився на необхідне нам тире, потрібно оточити його з двох сторін пропусками. Правил багато, завдання для новачків не прості, але ми упевнені: скоро наші курсанти зможуть назвати себе упевненими комп'ютерними користувачами.

/Files/images/filial_5/16-y_komplknep/2/BeFunky-collage.jpg