Наш веселий Книжковий дім. Святкова екскурсія

До Книжкового дому – Центральної дитячої бібліотеки в святковий Міжнародний день захисту дітей, на екскурсію завітали учні 1 класу ЗОШ № 68.

Як влаштований Книжковий дім, які існують у ньому правила, та які книги живуть на його полицях – про все дізналися діти із розповіді бібліотекаря. В цей святковий день школярі приймали поздоровлення зі святом, та переглянули лялькову виставу: «Діти – справжнє золото світу». І щоб довести, що вони дійсно золоті діти, вони розповідали про своїх улюблених героїв, відповідали на питання літературних вікторин, відгадували загадки, співали дитячі пісні.

Нашим маленьким гостям надзвичайно сподобалось у Книжковому домі, їм було тут і цікаво і весело.