Дива на книжкових сторінках. Море цікавинок

Сьогодні в Центральній дитячій бібліотеці відбувся день неймовірних цікавинок. До бібліотеки в цей день завітали діти із шкільного табору ЗОШ № 68. До уваги наших гостей були представлені самі найкращі, різні за тематикою енциклопедії. Діти прослухали огляд літератури по матеріалах книжкової виставки: «Відкривайте нові світи – читайте!», а потім прийняли участь в вікторинах «Світ природи», «Веселі загадки». Особливо сподобались дітям відеофільми про рекорди тваринного і рослинного світу, про аномальні явища природи, та найчарівніші місця планети, від яких перехоплювало подих. Година неймовірних цікавинок створена із дитячих енциклопедій, повідомлень, вікторин - сподобалась дітям, бож відкрила для них світ знань, і бажання знову завітати до бібліотеки.

/Files/images/tsdb/2018/iyun/shkolnyiy_lager/017.JPG/Files/images/tsdb/2018/iyun/shkolnyiy_lager/021.JPG/Files/images/tsdb/2018/iyun/shkolnyiy_lager/036.JPG