Повернутися до звичайного режиму

Брати наші менші – радощі і ризики. Зоогодина

До Центральної дитячої бібліотеки сьогодні завітали діти із шкільного табору ЗОШ № 44 на захоплюючу і пізнавальну зоогодину. Про друзів наших менших, тварин – самих різних: свійських і диких, діти слухали цікаві повідомлення, переглянули відеофільми, прослухали оповідання українських дитячих письменників: В. Нестайко, С. Дерманського, С. Гридіна.

З особливою цікавістю діти слухали розповідь про тварин, яких приручили люди, про їх надзвичайні заслуги перед людством. А потім діти розповідали про своїх домашніх улюбленців, які вони у них особливі і розумні. Швидко і влучно відповідали наші гості, і на питання вікторин, відгадували загадки. А ось про те, що спілкування з братами нашими меншими, дарує нам не тільки радість, але й супроводжується певними ризиками, діти переглянули пізнавальні презентації.

Вся розмова в цей день була пронизана почуттям любові до тварин, почуттям відповідальності за їх існування на землі і закликом ніколи не бути байдужими до братів наших менших.

/Files/images/tsdb/2018/iyun/shkolnyiy_lager/106.JPG/Files/images/tsdb/2018/iyun/shkolnyiy_lager/011.JPG/Files/images/tsdb/2018/iyun/shkolnyiy_lager/016.JPG/Files/images/tsdb/2018/iyun/shkolnyiy_lager/128.JPG/Files/images/tsdb/2018/iyun/shkolnyiy_lager/149.JPG/Files/images/tsdb/2018/iyun/shkolnyiy_lager/151.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 36

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Центральна бібліотека ім. І.С. Тургенєва Централізована бібліотечна система Слобідського району м. Харкова

вулиця Чорноморська, 3,
61036, Харків
Україна

Дата останньої зміни 16 Лютого 2019

Фотогалерея