Обережно! Пухнасті розбійники! (бібліотечна пригода)

На бібліотеку № 5 сьогодні напала котяча банда разом з котами детективами й на чолі з котом-королем. Книжкові бешкетники одразу захопили у полон загін першокласників літнього табору 151 школи, який на той час гостював у бібліотеці. Дітлахам так сподобалось перебування у незвичайному полоні, що вони вирішили зробити портрети своїх загарбників. Портрети вийшли напрочуд чудові, а чотирилапих злочинців щасливі діти позабирали додому.

/Files/images/filial_5/koshki/К 1.jpg /Files/images/filial_5/koshki/К 2.jpg /Files/images/filial_5/koshki/К 3.jpg

Дата останньої зміни 14 Серпня 2018