Бібліотечна зоомозаїка «Велетні, які потребують допомоги»

Бібліотека № 22 провела стежинами природи дітей шкільного табору школи № 90. І діти, і дорослі забувають, що, крім людей, на планеті повно інших повноправних мешканців, які часто-густо страждають і потерпають через нашу необережність, необізнаність і байдужість.Щоб відновити справедливість, ми підготували для дітей розповідь та відео сюжети про найцікавіших велетнів нашої планети: китів, слонів, носорогів, крокодилів та інших великих тварин.

Також дітлахи познайомилися із книжками про тварин та періодичними виданнями, які зможуть переконати у тому, що усі тварини — великі та маленькі, повзкі та слизькі, волохаті та хвостаті, вухаті та зубаті — заслуговують на нашу любов та повагу, а деякі з них буквально потребують допомоги, відповіли на запитання жартівливої літературної вікторини «Тварини в мультфільмах і казках», пограли в рухливу гру «Тварини йдуть на водопій», зробили своїми руками кольорових слонів, які обов’язково виконають їхні бажання. Ми впевнені, що другокласники зможуть жити в гармонії з природою і розумно користуватися її щедрими дарами.

/Files/images/filial_22_2017/велетні1.jpg /Files/images/filial_22_2017/велетні2.jpg

Дата останньої зміни 23 Жовтня 2018